Bose Smart SoundBar 900 bílý

Soundbar, Barva bílá, 5.1.2 kanálový, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: Dolby Atmos. Více info

Popis produktu

Elegantní soundbar Bose Smart SoundBar 900 v bílé barvě nabízí prémiový zvuk s technologií Dolby Atmos, hlasové ovládání či široké možnosti streamování hudby.

Působivý soundbar Bose. Pro celý váš obsah.

Aby se soundbar přiblížil k vytvoření filmového zážitku, musí udělat víc než jen nasměrovat zvuk různými směry. Bose Smart Soundbar 900 s Dolby Atmos jde ještě dál a přidává vrstvu realismu, kterou žádný jiný soundbar nedokáže napodobit. Exkluzivní technologie Bose pozdvihují veškerý obsah tím, že oddělují nástroje, dialogy a efekty a umísťují je do samostatných částí místnosti – zcela vlevo, zcela vpravo, nad hlavou – pro ponoření, jaké jste ještě nikdy nezažili.

Tuny techniky, krásně zabalené.

Navzdory svému úžasnému vzhledu je technologie v tomto prémiovém soundbaru Dolby Atmos opravdu ohromující. Devět reproduktorů je přesně uspořádáno ve skříňce – včetně dvou nových vzhůru směřujících dipólových měničů. Funguje to v tandemu s patentovanou technologií PhaseGuide, která přenáší vícesměrný zvuk do odlišných oblastí ve vaší místnosti, což vám dává pocit, že to, co uslyšíte, přichází z míst, kde nejsou žádné fyzické reproduktory.

Filmový zvuk. Doma.

Dolby Atmos je technologie, která umožňuje umělcům a tvůrcům obsahu umístit každý hlas, nástroj a zvuk do vlastního prostoru a vytvořit tak jedinečný prostorový zážitek s realistickými efekty nad hlavou. Jste uprostřed toho všeho, přímo ve svém obývacím pokoji a užíváte si vrcholu domácí zábavy. Když není k dispozici žádný obsah Dolby Atmos, jako je stereo nebo 5.1, vertikální zážitek převezme technologie Bose TrueSpace, která remixuje signály pro přidání „výšky“ bez přidání stropního reproduktoru, čímž vytváří stejný pohlcující zvukový zážitek.

Handsfree pomoc v domácnosti

Pomocí Alexa a Google Assistant můžete ovládat veškerou svoji zábavu, spravovat svůj den a získávat informace pouze pomocí hlasu. Mikrofony s potlačením hluku spolupracují a poslouchají váš příkaz v každém směru, takže vás slyší, i když vaše hudba hraje nahlas. A jen s Alexou můžete dokonce uskutečňovat a přijímat hovory na inteligentní produkty Bose, produkty Amazon Echo a kohokoli ve vašem seznamu kontaktů – handsfree, telefony a zdarma. (Hlasoví asistenti nejsou podporováni na Slovensku, v České republice ani v Maďarsku, a to ani v angličtině.)

Řekněte to. Sledujte to.

Exkluzivní technologie Bose Voice4Video rozšiřuje vaše hlasové možnosti Alexa tak, jak to nedokáže žádný jiný soundbar. Kromě ovládání Smart Soundbar 900 můžete zapnout a ovládat svůj TV, kabelový nebo satelitní box jen pomocí hlasu. Stačí se zeptat Alexy a můžete přejít na svou oblíbenou stanici, i když byl váš televizor na jiném vstupu. (Hlasoví asistenti nejsou podporováni na Slovensku, v České republice ani v Maďarsku, a to ani v angličtině.)

Více hudby ve více pokojích

Jak byste očekávali, můžete bezdrátově streamovat všechny své oblíbené hudební služby díky Wi-Fi, Bluetooth, vestavěnému Chromecastu, Apple AirPlay 2 a kompatibilitě se Spotify Connect. Pokud je k dispozici na vašich mobilních zařízeních, můžete si jej poslechnout prostřednictvím Bose Smart Soundbar 900. A co víc, jelikož váš inteligentní soundbar lze seskupit s jakýmikoli jinými inteligentními reproduktory Bose přes Wi-Fi, vestavěnou funkci Chromecast lze sdílet mezi Produkty Bose pro bezproblémový zvukový zážitek ve vaší domácnosti.

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 5.1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose Smart SoundBar 900 bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi