Bosch WGG244F2CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63,6 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bosch WGG244F2CS pračka plněná zepředu s energetickou třídou A a kapacitou praní 9 kg. Dosahuje 1400 otáček při odstřeďování a spotřeba energie činí 49 kWh na 100 cyklů. Nabízí 14 pracích programů, odložený start a dětskou pojistku. S maximální hloubkou 63,6 cm je praktickým pomocníkem pro každodenní praní.

Moderní pomocník v domácnosti

Pračka Bosch WGG244F2CS s předním plněním je ideálním pomocníkem pro vaše pohodlné praní. Předností pračky je kapacita 9 kg prádla na jeden prací cyklus, což ocení i početnější rodiny. Maximální rychlost odstřeďování činí 1400 otáček za 1 minutu. Tato pračka je spolehlivá a díky svým funkcím bude skvělým doplňkem vybavení vaší domácnosti.

Automatický dávkovací systém i-DOS

Tato pračka disponuje technologií automatického dávkování a zajišťuje, že při každém praní bude dávkováno přesné množství pracího prostředku i vody. Díky senzorům i-DOS ušetříte prací prostředek a minimalizujete plýtvání vodou. Díky této inovativní technologii bude o vaše prádlo postaráno efektivně a šetrně.

*Ilustrace

Technologie Iron Assist

Speciální program Iron Assist šetrně napaří čerstvě vyprané a usušené prádlo za pouhých 20 minut. Vyhladí pomačkané prádlo až o 50 %, čímž vám ušetří čas s žehlením. Jednoduše vložte prádlo do pračky a nechte Iron Assist udělat zbytek.

Technologie Active Water Plus

Pračka Bosch WGG244F2CS s technologií Active Water Plus zajišťuje efektivní využití vody i při praní menšího množství prádla. Díky automatickému rozpoznání objemu prádla minimalizuje spotřebu vody až o 50 %. Díky této technologii dosáhnete dokonalých výsledků praní s přesně odměřeným množstvím vody.

Funkce Speed Perfect

Pračka s funkcí Speed Perfect umožňuje zkrátit dobu praní až o 65 %. Tuto funkci lze kombinovat s různými programy a velikostmi náplně. Například program Mix s funkcí Speed Perfect vypere až 4 kg prádla za 46 minut. Dosáhněte rychlých a bezchybných výsledků s touto praktickou a spolehlivou pračkou.

*Obrázek

Systém proti odstraňování skvrn

Systém Anti Stain Removal vám pomůže účinně odstranit až čtyři odolné typy skvrn z vašich textilií. Automaticky pracuje s teplotou, pohybem bubnu a dobou namáčení, aby si bez námahy poradil se skvrnami od másla, oleje, trávy, červeného vína a krve. Usnadněte si život s touto spolehlivou technologií.

Funkce opětovného načtení

Funkce Reload vám umožňuje snadno přidávat nebo odebírat prádlo během pracích cyklů. Jednoduše stiskněte tlačítko Reload, otevřete dvířka, přidejte zapomenuté kusy a pokračujte v praní.

Motor Eco Silence Drive™

Motor BoschEco Silence Drive™ je ideálním řešením pro ty, kteří hledají tichý provoz svých spotřebičů. Tento bezkartáčový motor s dlouhou životností a nízkým třením zajišťuje nenápadný chod pračky a minimalizuje hluk ve vaší domácnosti.

Tlačítko Start

Automatická pračka Bosch WGG244F2CS vám zajistí účinné praní bez námahy. Stačí naplnit buben a stisknout tlačítko "Start " a můžete se těšit na dokonalé výsledky. Prací program se přizpůsobí potřebám vašeho prádla podle typu tkaniny a stupně znečištění. Dosáhněte pokaždé optimálních výsledků bez starostí.

Program Hygiene Plus

Program Hygiene Plus je revoluční program, který zajišťuje hygienicky čisté prádlo. Udržuje konstantní teplotu a přidává další cyklus máchání, který účinně odstraňuje bakterie a roztoče. Tento program dokáže zničit až 99,99 % běžných bakterií při pouhých 40 °C. S tímto výrobkem dosáhnete hygienických výsledků praní, které zaručí, že vaše prádlo bude čisté a svěží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.6 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WGG244F2CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi