Bosch WAN28164BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 46 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63,3 cm. Více info


Cena 13 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 135 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka Bosch WAN28164BY serie 4 s předním plněním v bílé barvě má kapacitu praní 8 kg prádla a patří do energetické třídy A. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu. Je vybavena motorem EcoSilence Drive, tlačítky TouchControl, technologií Active Water Plus, funkcí Speed Perfect, funkcí Reload, designem AntiVibration a dětskou pojistkou. Parní program Iron Assist šetrně napařuje prádlo, čímž snižuje pomačkání až o 50 %. Funkce Active Water Plus automaticky rozpozná potřebné množství vody i při menším množství prádla. Díky funkci Reload můžete přidat zapomenuté prádlo i po spuštění pracího cyklu. Ovládací panel v angličtine.

Programy

 • Standardní programy: bavlna, snadná údržba, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní.
 • Iron Assist: parní program, který snižuje pomačkání suchého prádla
 • Speciální programy: čištění bubnu s funkcí připomenutí, tmavé prádlo, Iron Assist, košile/halenky, Hygiene Plus, odstřeďování/vypouštění, rychlé/mixování, sport/fitness, máchání, superrychlý 15'/30', jemné/hedvábí, vlna/ruční praní

Speciální funkce a technologie

 • Speed Perfect: dokonale vyprané prádlo až o 65 % kratší dobu
 • Tlačítka TouchControl: odložení konce programu, start/pauza s funkcí opětovného vložení (možnost doplnění prádla), SpeedPerfect, nastavení rychlosti/ zastavení máchání
 • Funkce Reaload: můžete přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu
 • Aqua Protection - několikanásobná ochrana proti poškození vodou
 • Active Water Plus: pro vysoce efektivní využití vody i při menším množství prádla díky automatické detekci náplně
 • Systém rozpoznání pěny pro její odstranění při nadměrném napěnění
 • Kontrola nevyváženosti
 • Dětská pojistka

Méně pomačkané prádlo

Technologie Iron Assist šetrně napaří čerstvě vyprané prádlo za pouhých 20 minut. Uvolní záhyby i na dříve nošených košilích nebo kalhotách. Stačí vložit oblečení do spotřebiče a Iron Assist se postará o zbytek. Vyhladí záhyby až o 50 %, takže se vám výrazně sníží hromada žehlení.

Active Water Plus

Pračka je vybavena technologií Active Water Plus, která zajišťuje dokonalé výsledky při použití přesného množství vody potřebného pro každé praní. Tato technologie upravuje spotřebu vody na základě množství vloženého prádla. Výsledkem je výrazná úspora vody při praní menšího množství prádla.

Funkce Speed Perfect

Když jde o čas, pračky s funkcí Speed Perfect zkrátí dobu praní až o 65 % a pomohou vám dosáhnout bezchybných výsledků. Funkci Speed Perfect lze použít v kombinaci s většinou programů a pro všechny velikosti náplně a typy tkanin. Zvolte například program Mix společně s funkcí Speed Perfect a důkladně vyperte až 4 kilogramy smíšeného prádla za pouhých 46 minut.

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému spotřebič pracuje efektivně a zároveň velmi tiše. Motor se vyznačuje dlouhou životností, takže vám bude dlouho sloužit. Díky tichému provozu můžete prát večer nebo odpoledne, když děti spí, a nebudete nikoho rušit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 63.3 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAN28164BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi