Bosch WAN24293BY


Pračka s předním plněním, energetická třída A, kapacita 8 kg, 1200 otáček odstřeďování, spotřeba energie: 46 kWh na 100 cyklů, 15 pracích cyklů, odložený start, dětská pojistka, funkce AquaStop, maximální hloubka: 63,3 cm.. Více info


Cena 14 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka Bosch WAN24293BY serie 4 s předním plněním v bílé barvě má kapacitu na 8 kg prádla a patří do energetické třídy A. Pračka nabízí parní funkci Iron Assist, která šetrně napařuje prádlo a snižuje jeho pomačkání až o 50 %. Maximální rychlost odstřeďování je 1 200 otáček za minutu. Je vybavena motorem EcoSilence Drive, tlačítky TouchControl, AquaStop, Active Water Plus, Speed Perfect, Reload, AntiVibration designem a dětským zámkem. Díky funkci Reload můžete přidat zapomenuté prádlo i po spuštění pracího cyklu. Funkce Active Water Plus automaticky rozpozná potřebné množství vody i při menším množství prádla. Ovládací panel v angličtine. Max. hlučnost 70 dB.

Programy

 • Standardní programy: bavlna, snadná údržba, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
 • Iron Assist: parní program, který snižuje pomačkání suchého prádla
 • Speciální programy: čištění bubnu s funkcí připomenutí, Iron Assist, košile/halenky, Hygiene Plus, džíny/tmavé prádlo, outdoor, odstřeďování/vypouštění, rychlý/mix, máchání, super rychlý 15'/30', jemné/hedvábí, vlna/ruční praní

Speciální funkce a technologie

 • Speed Perfect: dokonale vyprané prádlo až o 65 % kratší dobu
 • Tlačítka TouchControl: odložení konce programu, start/pauza s funkcí opětovného vložení (možnost opětovného vložení), SpeedPerfect, předpírka, rychlost odstřeďování, voda a máchání plus/stop máchání
 • Funkce Reload: můžete přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu
 • AquaStop: záruka Bosch pro případ poškození vodou
 • Active Water Plus: pro vysoce efektivní spotřebu vody i při menším množství prádla díky automatickému rozpoznání náplne
 • Systém rozpoznání pěny pro její pěny v případě nadměrného pěnění
 • Kontrola nevyváženosti
 • Dětská pojistka

Méně pomačkaného prádla

Technologie Iron Assist šetrně napaří čerstvě vyprané prádlo za pouhých 20 minut. Uvolní záhyby i na dříve nošených košilích nebo kalhotách. Stačí vložit oblečení do spotřebiče a Iron Assist se postará o zbytek. Vyhladí záhyby až o 50 %, takže se vám výrazně sníží hromada žehlení.

Active Water Plus

Pračka je vybavena technologií Active Water Plus, která zajišťuje dokonalé výsledky při použití přesného množství vody potřebného pro každé praní. Tato technologie upravuje spotřebu vody na základě množství vloženého prádla. Výsledkem je výrazná úspora vody při praní menšího množství prádla.

Funkce Speed Perfect

Když jde o čas, pračky s funkcí Speed Perfect zkrátí dobu praní až o 65 % a pomohou vám dosáhnout bezchybných výsledků. Funkci Speed Perfect lze použít v kombinaci s většinou programů a pro všechny velikosti náplně a typy tkanin. Zvolte například program Mix společně s funkcí Speed Perfect a důkladně vyperte až 4 kilogramy smíšeného prádla za pouhých 46 minut.

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému spotřebič pracuje efektivně a zároveň velmi tiše. Motor se vyznačuje dlouhou životností, takže vám bude dlouho sloužit. Díky tichému provozu můžete prát večer nebo odpoledne, když děti spí, a nebudete nikoho rušit.

AquaStop

Součástí pračky je speciální dvouvrstvá přívodní hadice, bezpečnostní ventil a podlahová vana s plovákovým spínačem, které zabraňují jakémukoli poškození vodou, ať už na přívodu vody, nebo uvnitř spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 63.3 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAN24293BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi