Bosch WAN24292BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 8 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 62 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 60 cm. Více info


Cena 12 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pračka Bosch WAN24292BY s předním plněním v bílém provedení nabízí kapacitu pro 8 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 200 otáček za minutu při hlučnosti 71 dB. Má praktické programy a funkce, jako je Hygiene Plus, SpeedPerfect, Touch Control a Reload. Je vybavena motorem EcoSilence Drive, konstrukcí AntiVibration, funkcí Active Water Plus, AquaStop a dalšími funkcemi.

Programy a funkce

  • Programy: bavlna, snadná údržba, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
  • Speciální programy: bubnové čištění s funkcí připomenutí, košile/halenky, Hygiene Plus, džíny/tmavé prádlo, venkovní, odstřeďování/vypouštění, rychlé/mix, superrychlé 15'/30', máchání, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
  • Funkce: SpeedPerfect, tlačítka TouchControl: odložení konce programu, start/pauza s funkcí reload (lze doplnit prádlo), teplota, SpeedPerfect, předpírka, nastavení odstřeďování, voda a máchání plus/stop máchání

EcoSilence Drive motor

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému spotřebič pracuje efektivně a zároveň velmi tiše. Motor se vyznačuje dlouhou životností, a proto vám bude dlouho sloužit. Díky tichému provozu je možné prát večer nebo odpoledne, když děti spí, a vy tak nebudete nikoho rušit.

AllergyPlus

Pračka s předním plněním je vybavena praktickým programem AllergyPlus, který je ideální pro alergiky nebo osoby s citlivou pokožkou. Program pracuje při vyšší teplotě a spolehlivě tak odstraňuje různé alergeny, jako jsou pyly, zvířecí chlupy a roztoči.

Funkce SpeedPerfect

Funkce SpeedPerfect zkracuje dobu praní až o 65 %*, ale přesto zaručuje vynikající výsledky. SpeedPerfect lze kombinovat s většinou programů a s prádlem jakékoli velikosti a z jakéhokoli materiálu. Například při volbě rychlého/směsného programu spolu s funkcí SpeedPerfect můžete důkladně vyprat až 4 kilogramy smíšeného prádla za pouhých 46 minut.
*Rozdíl mezi dobou trvání programu easy-maintain 40 °C a dobou trvání tohoto programu v kombinaci s funkcí SpeedPerfect.

Active Water Plus

Technologie Active Water Plus zajišťuje dokonalé výsledky při použití pouze nezbytného množství vody pro každé praní. Díky vysoce účinné technologii řízení spotřeby vody je automaticky rozpoznáno přesné množství prádla a podle toho je upravena spotřeba vody. Při praní menšího množství prádla ušetříte až 50 % vody.

Funkce Reload

Funkce Reload umožňuje snadno přidávat nebo odebírat prádlo během pracích cyklů. Stisknutím tlačítka Reload otevřete dvířka, přidáte zapomenuté kusy a pokračujete v praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 60 cm
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch WAN24292BY

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Luboš

22. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zatím vše OK