Bosch WAJ24064BY

Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 7,0 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů, 11 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 58,4 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WAJ24064BY v bílém provedení vypere 7 kg prádla na jeden cyklus. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 200 otáček za minutu. Pračka je vybavena motorem EcoSilence Drive, funkcemi Hygiene Plus, SpeedPerfect, Active Water Plus, funkcí Reload a LED displejem. K dispozici je 11 programů a speciálních funkcí.

Bosch WAJ24064BY

Dopřejte svému prádlu spolehlivou péči s pračkou Bosch WAJ24064BY Series 2. Automatická pračka se stane praktickým pomocníkem, který se postará o důkladně vyprané prádlo. Tato pračka nabízí kapacitu pro 7 kg prádla, takže je ideální pro menší i větší rodiny. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 200 otáček za minutu při hlučnosti 72 dB. Na výběr je několik programů a funkcí, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější.

  • Programy: Bavlna, Snadná údržba, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní, Hygiene Plus, Pumpování/odstřeďování, Rychlé/mixování, Máchání, Super 15'/30'
  • Funkce: SpeedPerfect, tlačítka TouchControl: Odložení konce programu, Start/pauza s funkcí Reload (lze doplnit prádlo), SpeedPerfect, Nastavení rychlosti/rychlosti, Máchání/zastavení

Motor EcoSilence Drive™

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému spotřebič pracuje efektivně a zároveň velmi tiše. Motor se vyznačuje dlouhou životností, takže vám bude dlouho sloužit. Díky tichému provozu můžete prát večer nebo odpoledne, když děti spí, a nebudete tím nikoho rušit.

ActiveWater Plus: efektivní hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater zajišťuje dokonalé výsledky při použití pouze nezbytného množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Patentovaný systém plnění bubnu a vody zároveň umožňuje rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch nebudete plýtvat vodou.

Možnost doplnit prádlo během praní

Zapomněli jste dát do pračky své oblíbené oblečení? Pomocí funkce Reload zastavte cyklus, otevřete dvířka pračky a přidejte chybějící prádlo. Pak pokračujte v praní. V závislosti na zvoleném programu je po 89 % pracího cyklu k dispozici také funkce Reload. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

Nízká hlučnost a minimální vibrace

Kruhová konstrukce bočnic AntiVibration praček Bosch zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Navíc dodatečná izolace snižuje hlučnost, takže pračka je velmi tichá i při odstřeďování.

SpeedPerfect

Pračka funkci SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů můžete nastavit tak, aby běžely rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Když zkombinujete program Mix s funkcí SpeedPerfect, můžete vyprat 4 kg prádla za přibližně 41 minut. Ušetříte tak čas, přírodu i peněženku.

Vhodná pro alergiky

Pračka s předním plněním je vybavena praktickým programem AllergyPlus/HygienePlus, který je ideální pro alergiky nebo osoby s citlivou pokožkou. Program pracuje při vyšší teplotě a spolehlivě tak odstraňuje různé alergeny, jako jsou pyly, zvířecí chlupy a roztoči.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 11
Maximální hloubka 58.4 cm
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAJ24064BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi