Bosch SMS4EVI02E

Elektronický informační list

Bosch SMS4EVI02E

Bosch SMS4EVI02E

Všechny myčky nádobí Bosch zničí viry během mycího cyklu při programu Eco 50 °C, Intenzivní 70 °C a údržbovém programu Péče o myčku.


Myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi a jedno ocenění

Popis produktu

Myčka nádobí Bosch SMS4EVI02E v energetické třídě C s kapacitou 14 jídelních souprav. Spotřeba energie je 75 kWh na 100 cyklů a maximální hlučnost 46 dB, což zaručuje tichý provoz. Spotřeba vody je 9 na jeden mycí cyklus, čímž šetří vodu. Tato myčka je vybavena inteligentním mobilním ovládáním, 6 programy, funkcí AquaStop a automatickým otevíráním dvířek.

Šikovný pomocník v domácnosti

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS4EVI02E je jednou z energeticky nejúspornějších myček s třídou energetické účinnosti C. S kapacitou 14 jídelních souprav zvládne umýt větší množství nádobí, což se hodí pro velké rodiny. Se spotřebou energie 75 kWh na 100 cyklů je ideální volbou pro vaši domácnost. Maximální hlučnost 46 dB zajišťuje tichý a ničím nerušený chod myčky. Spotřeba vody 9 na jeden mycí cyklus zajišťuje efektivní využití myčky. Inteligentní mobilní ovládání, funkce AquaStop, automatické otevírání dvířek a 6 programů zajistí snadné a pohodlné používání ve vaší domácnosti. Volně stojící myčka Bosch SMS4EVI02E je ideální volbou pro každodenní použití v domácnosti.

Programy a speciální funkce

 • Eco 50 °C
 • Auto 45-65 °C
 • Intenzivní 70 °C
 • Hodinový 65 °C
 • Tichý 50 °C
 • Výchozí oblíbený program

Speciální funkce volně stojící myčky nádobí

 • Dálkové zapnutí
 • EfficientDry
 • Poloviční náplň
 • SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku nádobí

Funkce EfficientDry

Automatické otevírání dvířek pro lepší výsledky sušení. S funkcí EfficientDry se dvířka myčky po dokončení programu automaticky otevřou. Toto praktické řešení zabraňuje kondenzaci vlhkosti a šetrně ochlazuje nádobí, takže je připraveno k okamžitému uložení bez nutnosti utírání. Ušetříte tak energii a získáte suché a chladné nádobí v jednom.

Funkce tichého mytí na požádání

U této myčky aktivujte funkci Ticho na požádání. Díky této funkci můžete myčku kdykoli ztlumit pomocí aplikace Home Connect. Během aktivní pauzy bude hluk až na 30 minut omezen na minimum a vy se tak budete moci soustředit na to, co potřebujete. S touto chytrou myčkou nádobí ponecháte ticho na svém přání.

Funkce počítání tablet

Nechte se okouzlit myčkou nádobí s funkcí počítání tablet. Tato myčka nádobí Bosch s funkcí Home Connect dokáže sledovat vaši spotřebu a upozornit vás, když potřebujete doplnit tablety. Díky aplikaci Home Connect dostanete upozornění, když vám zbývá už jen 5 tablet. Už nikdy se nemusíte obávat, že vám dojdou tablety do myčky.

*Obrázek

Program Eco 50 °C

Nabízí prověřený hygienický výkon pro viry, jako je korona nebo chřipka, díky účinnosti eliminace programu Eco 50 °C, který byl testován Institutem pro integrovanou hygienu a virologii ( označení Hygiene Level 1). Vyšší úrovně hygieny je dosaženo použitím programů s vyšší teplotou, díky čemuž jsou účinné proti odolnějším virům, včetně obalených a neobalených virů. To bylo potvrzeno u programu Intensive 70 °C a programu Care for the Washer maintenance (označení hygienické úrovně 3).

Program Ticho

Program Silence myčky Bosch SMS4EVI02E je ideální pro ty, kteří hledají co nejtišší provoz. Aktivací tohoto programu se automaticky sníží hladina hluku na minimum. Využívá speciální program Eco 50 °C s nízkým tlakem ostřiku a prodlouženou mycí fází, což zajišťuje účinné a tiché mytí nádobí.

*Ilustrační obrázek

Koše Varioflex

Volně stojící myčka Bosch SMS4EVI02E vám přináší kvalitu a flexibilitu v každém detailu. Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: systém košů VarioFlex zajišťuje vysokou flexibilitu a pohodlí při manipulaci s nádobím. V horní části najdete osm pohyblivých prvků, včetně držáku na sklo, sklopných trnů a odsavačů. Červeně označené úchyty umožňují snadné nastavení košů podle typu nádobí. Spodní koš má dokonce devět pohyblivých prvků, včetně vyššího držáku na sklenice, sklopných trnů a výtažků. Skládací trny poskytují stabilitu a ochranu nádobí díky zaoblenému konci. Úchyty z nerezové oceli zajišťují rychlý a pohodlný přístup ke všemu.

Zásuvka na příbory VarioDrawer

Zásuvka na příbory VarioDrawer je dokonalým příslušenstvím myčky ActiveWater. Tato odkládací úroveň v horní části myčky je ideálním místem pro příbory a drobné kuchyňské náčiní. Zásuvka VarioDrawer navíc nahrazuje koš na příbory v dolním koši, čímž zvyšuje kapacitu myčky a umožňuje vložit až 14 sad nádobí do myčky o průměru 60 cm a 10 sad nádobí do myčky o průměru 45 cm. Díky této flexibilitě a pohodlí pro vás bude mytí nádobí jednodušší než kdy dříve.

Systém Rackmatic

Systém Rackmatic je inovativní řešení od společnosti Bosch, které umožňuje nastavit a změnit výšku horního koše až o 5 cm přesně podle vašich potřeb. Díky tomuto systému můžete snadno a pohodlně uspořádat vnitřní prostor myčky a zajistit si optimální prostor pro umístění nádobí. Výhodou je možnost nastavení koše i při plně naložené myčce. To znamená ještě více možností nastavení a umožňuje tak maximální flexibilitu.

Aplikace Home Connect

Myčka nádobí Bosch SMS4EVI02E je ideálním pomocníkem pro vaši domácnost. Tato chytrá myčka nádobí je kompatibilní s Amazon Alexa, což znamená, že ji můžete ovládat jednoduše hlasem. Stačí v aplikaci Alexa zkontrolovat, zda je pro vás dostupný jazyk a země. Aktivací příslušné dovednosti "Home Connect" propojíte myčku nádobí s vaším zařízením Amazon Alexa. Díky této funkci bude mytí nádobí pohodlnější a jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 46 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Bosch SMS4EVI02E

Bosch SMS4EVI02E

Všechny myčky nádobí Bosch zničí viry během mycího cyklu při programu Eco 50 °C, Intenzivní 70 °C a údržbovém programu Péče o myčku.

5,0 / 5

1 recenze Bosch SMS4EVI02E

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

6. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Dobré recenze na předchozí model.
 • V okamžiku, kdy jsem chtěl zakoupit starší výběhový model, tak se objevil tento fung nový a ještě s cashbackem.
 • Těším se na funkci zlutmení hluku na 30 minut.
 • Nerezové provedení.
 • Myje dobře.
 • Samotevírací funkce po domytí.
 • Přijatelná spotřeba za tu cenu.
 • Program TICHO.
 • Vnitřky se dělávaly z kvalitnějších plastů, ale to je bohužel u všech značek.

Za svoje peníze dostanete kvalitní myčku, kterou mi doporučil technik, že prý řídící jednotky od Bosche vydrží nejvíce, tak uvidíme. Myčka vypadá v nerezovém provedení hezky a designově se nám hodí do kuchyně. Myčka byla obchodem velmi rychle dodána.