BOSCH PSM 18 Li, bez AKU a nabíječky

Uhlová bruska, Průměr kotouče: 104 mm, Otáčky bez zatížení: 22000 ot./min.. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Šikovná bruska BOSCH PSM 18 Li (bez Aku) je skvělý pomocník do každé dílny či garáže. S ní opracuje i starý předmět tak, že ho opět budete moci používat znovu. Díky Suchý zip se snadno mění brusné listy. Tento model disponuje lithium -iónovou technologií při které nedochází k samovybíjení a nemá paměťový efekt. Kapacita akumulátoru je 2,0 Ah. Počet kmitů je 22 000 min-1. Brusná plocha je 104 cm 2. Díky Bosch systému nářadí 18 V je zajištěna kompatibilita akumulátoru a nabíječky i s dalšími přístroji. Tento model je dodáván spolu s příslušenstvím v plastovém kufríku.Šikovná bruska BOSCH PSM 18 Li (bez Aku) je skvělý pomocník do každé dílny či garáže. S ní opracuje i starý předmět tak, že ho opět budete moci používat znovu. Díky Suchý zip se snadno mění brusné listy. Tento model disponuje lithium -iónovou technologií. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení, je třeba je dokoupit, nebo použít ze stejné řady AKU nářadí Bosch.

Využití brusky

Skvělý pomocník do každé dílny je tato bruska BOSCH PSM 18 Li (bez Aku). S tímto nástrojem zvládnete broušení či leštění různých předmětů dokonale. Díky brusce vdechnete i starým předmětem nový život a nadále vám budou zkrášlovat váš domov či chalupu.

Parametry

Tento model je vybaven lithium -iónovou technologií. Počet kmitů je 22 000 min-1. Brusná plocha je 104 cm 2. Upevnění brusných listů je zajištěno pomocí jemným suchým zipem.

Lithium -iónová technologie

Tato technologie se vyznačuje tím, že nedochází k samovybíjení a nemá paměťový efekt. To znamená, že po plném nabití akumulátoru bude nástroj k dispozici dokud ho nepoužijete.

Mikrofiltrační systém Bosch

Užitečný systém, který zajistí čisté pracovní místo a to díky tomu, že je zajištěno odsávání prachu zabudovaným odsávacím systémem. Součástí je integrace nátrubku pro odsávání.

Suchý zip

Bezpečnou a rychlou výměnu brusných papírů zabezpečuje Suchý zip.

Bosch systém nářadí 18 V

Díky tomuto systému je zajištěna kompatibilita akumulátoru a nabíječky i s dalšími přístroji, což je výhodné protože je můžete nabíjet pomocí stejné nabíječky.

ECP -ochrana článků řízena elektronicky

Jedná se o ochranu akumulátoru proti přehřátí, přetížení a také proti nadměrnému vybití.

Nástavce

Samozřejmostí je možnost použít různé nástavce jako brusný jazyk nebo lamelový nástavec, které najdete v příslušenství. Tato možnost využití různých nástavců je možná díky systému SDS.

Příslušenství

Tento model je dodáván spolu s 1 x 2,0 Ah akumulátorem, 1,5 hodinovou nabíječkou Li -ion, 3 brusnými listy a celý nástroj is příslušenstvím je praktický zabalen v plastovém kufříku.

Upozornění

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí BOSCH PSM 18 Li, bez AKU a nabíječky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi