Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx (s vakuovacím nástavcem)


Tyčový mixér, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 12, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Obsah balení: Vakuovací nástavec, Barva: černá. Více info


Cena 2 298 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 2 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx je vybaven profesionálním výkonem, díky motoru s výkonem 1 000 W. Perfektní výsledky zajistí QuattroBlade, 4břitý nůž a funkce AntiSplash zabezpečí mixování bez vyšplíchnutí surovin. Spolu s možností výběru z 12 rychlostí a s Turbo funkcí se můžete spolehnout na perfektní výsledky. Mixér je skvělým pomocníkem do kuchyně, pomůže vám připravit i horké pokrmy, jako je pyré nebo polévky. Díky vakuovacímu nástavci odstraníte vzduch z vakuové nádoby s víkem nebo vakuových kapes na zip, a tím dokážete uchovat čerstvou chuť i vzhled potravin až 5× déle. Tyčový mixér zároveň myslí i na pohodlné používání, a proto mu nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť s povrchem SoftTouch. Praktický Click-mechanismus pro odpojení mixovací nohy umožňuje snadné použití a čištění v myčce.

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx

 • Příkon: 1 000 W
 • Nůž QuattroBlade
 • Funkce AntiSplash
 • Pulzní spínač
 • Včetně vakuového úložného systému
 • Počet rychlosti: 12 + Turbo tlačítko
 • Klik mechanismus umožňující snadné sejmutí mixovací nohy
 • SoftTouch ergonomická rukojeť
 • Černé provedení 

Maximálně výkonný

Ponorný mixér Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx s vysoce výkonným motorem s příkonem 1 000 W nabízí snadné mixování a sekání i těch nejtvrdších surovin. Inovativní nůž QuattroBlade zajistí účinné mixování a funkce AntiSplash zabezpečí mixování bez vyšplíchnutí surovin. Navíc ještě nabízí při míchání a sekání skutečně profesionální kvalitu.

Ergonomicky design

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx zajišťuje výbornou manipulací díky protiskluzové SoftTouch rukojeti, ergonomickému tvaru a velkým ovládacím tlačítkům. Patentovaný Click-mechanismus usnadňuje odpojení a připojení mixovací nohy. Díky tomuto mechanismu ji lze rychle odpojit a umýt i v myčce na nádobí.

Zvládne každý úkol

Volič otáček s 12 rychlostmi nabízí vynikající výsledky a nespočet možností. Ponorný mixér poskytuje ideální rychlost pro každý recept, nezáleží na tom, zdali se jedná o majonézu, dětskou výživu nebo polévku. S dalšími úkony, jako je krájení, sekání nebo míchání... zvládne jednoduše každý úkol. A pokud je to nutné, je k dispozici i Turbo funkce.

Vakuový systém

S tyčovým mixérem Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx si užijete nejen výkonné mixování, ale díky vakuovacímu systému si uchováte čerstvou chuť i vzhled potravin až 5× déle. Vakuový úložný systém za pomoci vakuovacího nástavce odstraňuje vzduch z vakuovacího příslušenství (nádoba nebo sáček), aby vaše jídlo zůstalo dlouho čerstvé.

Všestranné využití

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx nabízí vysoce kvalitní nohu z nerezové oceli, která je pachově i chuťově neutrální. Praktický sekáček velikosti L (500ml užitný objem) naseká bylinky, oříšky, cibuli, maso, sýr a další. Tento sekáček lze uzavřít pomocí víčka, čímž si můžete ihned uložit zpracované suroviny do chladničky. Součástí výbavy je také metla z nerezové oceli pro šlehání vaječných bílků, šlehačky nebo na míchání řídkého těsta. Novinkou je vakuový úložný systém, jehož součástí je vakuovací nádoba s víkem (1,0 l) a dvě velikosti vakuovacích kapes na zip - vždy po 3 kusech (1,2 l a 3,8 l).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 5.5 cm
Hmotnost 2132 g
Počet rychlostí 12
Příkon 1000 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ne

Hodnocení

5,0 / 5

6 recenzí Bosch MS6CB61V5 ErgoMixx (s vakuovacím nástavcem)

95% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Radka

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vakuovací nástavec
 • vysoký výkon
 • jednoduché ovládání a montáž
 • malá šlehací nádoba, jen 600 ml

Skvělý výrobek , kdy přidaný vakuovací nástavec ušetří místo v kuchyni ( nepotřebujete vakuovačku), jednoduché ovládání a velký výkon. Tichý chod.<br />


Magda

28. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Univerzalnost

Snadná údržba, dobra finkcnost


Jiří

6. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Příjemné ovládání
 • Zatím nic

David

5. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí