Bosch KGN397LDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 190 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN397LDF v nerezovém provedení s displejem na přední straně disponuje kapacitou chladicí části 260 litrů a mrazicí část 103 litrů. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, LED osvětlení, PerfectFit panty či VitaFresh zásuvky s regulací teploty. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 35 dB.

Bosch KGN397LDF

Kombinovaná chladnička Bosch KGN397LDF nabízí objem 260 litrů, takže vám poskytne dostatek prostoru pro uskladnění rodinných potravin. Vnitřní prostor se skládá z 5 přihrádek z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelná. Chladnička je také vybavena držákem na láhve, velkou přihrádkou ve dveřích a třemi malými úložnými přihrádkami ve dveřích.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním podmínkám skladování udržuje systém VitaFresh v přihrádkách potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s teplotou 0 °C udržuje tuto teplotu a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Díky tomuto úložnému prostoru zabráníte přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a má objem 103 litrů. Za jeden den dokáže zmrazit 9,5 kg potravin a chladnička je zařazena do klimatické třídy SN-T. V případě výpadku proudu je doba uložení až 15 hodin. Má 3 průhledné boxy pro lepší přehled o uložených potravinách.

Systém No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Inteligentní invertorová technologie

Kombinovaná chladnička je vybavena inteligentní invertorovou technologií, která se stará o interakci mezi senzory, elektronikou a kompresorem. Senzory neustále monitorují teplotu uvnitř a v okolí chladničky. Elektronický systém okamžitě zaznamená každou změnu a kompresor přizpůsobí svůj výkon aktuální situaci.

Umístěte ji kamkoli

Chladničku můžete umístit na libovolné místo. Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

LED osvětlení

Díky pokročilému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v chladničce uloženo. Koncepce zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. LED světla mají mimo jiné mnohem nižší spotřebu energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Chladicí okruhy

Kombinovaná chladnička s mrazničkou je vybavena 2 oddělenými chladicími okruhy. Díky tomu můžete pomocí elektrického ovládání regulovat teplotu v chladicím i mrazicím oddílu zvlášť.

Funkce SuperChill

Zajišťuje rychlejší chlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem stiskněte tlačítko super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Toto nastavení teploty zabraňuje zbytečnému zvýšení teploty, ke kterému může dojít při přidávání nových potravin. Kromě toho šetří spotřebu energie. Funkce se automaticky vypne po 6 hodinách.

Funkce SuperFreeze

Přidáním potravin do mrazničky se zvýší teplota, což může způsobit rozmrazení již zmrazených potravin. Mrazničky s funkcí SuperFreeze proto zajistí, že se vložené potraviny zmrazí rychleji. Mraznička s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu. Tím se zabrání plýtvání energií a jídlo si zachová svou chuť.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Bosch KGN397LDF

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Zdenka

1. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • hezká, tichá,
  • chybí český návod a myslím si, že to je dost zásadní chyba

šuplíky v mrazáku jsou docela tenké, už mi jeden prasknul


Bohdan

26. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Automatické funkce
  • Nic

Prostě vše OK