Bosch KGN392WDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN392WDF v bílém provedení má celkový objem 363 l. Chladicí část nabízí čistý objem 260 l a mrazicí část 103 l. Doba skladování během výpadku je 15 hodin. Součástí výbavy jsou systémy SuperChill, SuperFreeze, No Frost a MultiAirflow. Má závěsy PerfectFit a osvětlení LED. Maximální hladina hluku dosahovaná chladničkou je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám uchovává systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. V jedné zóně se zásuvkou s regulovanou teplotou kolem 0 °C můžete hygienicky skladovat ryby a maso. Tím se zabrání přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Perfect Fit - flexibilní možnost instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá udržet uložené potraviny déle čerstvé.

Mimořádně velký prostor pro čerstvé potraviny

Prostorný systém VitaFresh XXL <0 °C> nabízí ideální prostředí pro skladování čerstvých potravin. U masových výrobků nebo ryb udržuje nižší teplotu, zatímco zásuvka s regulací vlhkosti udržuje ovoce a zeleninu skutečně čerstvé.

Oddělené chladicí okruhy

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Bosch KGN392WDF

Bosch KGN392WDF

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN392WDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi