Bosch HXN390D20


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 66 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 980 W, bílá barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 9 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaný sporák Bosch HXN390D20 v bílém provedení je zařazen v energetické třídě A. Varná deska má 4 plynové hořáky (1 úsporný, 1 silný a 2 normální), které disponují termoelektrickou pojistkou. Součástí je i praktický skleněný poklop a smaltované mřížky s gumovými nožičkami. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, prostřednictvím 6 otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním a LED displeje s časovou funkcí. Elektrická trouba s vnitřním objemem 66 litrů nabízí 7 druhů ohřevu v rozmezí teplot 50-275 °C a je vybavena závěsnými rošty. Šířka: 60 cm. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Plynová varná deska

Kombinovaný sporák Bosch HXN390D20 je volně stojící spotřebič, který si najde místo v každé domácnosti. Varná deska obsahuje 4 hořáky (2 normální, 1 úsporný, 1 silný hořák) a je jen na vás, který si vyberete při přípravě jídla. Integrované zapalování se nachází v ovládacím tlačítku a pro větší bezpečnost má spotřebič zabudovanou termoelektrickou pojistku zhasnutí plamene. Ta zajistí, že v případě zhasnutí plamene je automaticky přerušen přívod plynu. Tento model je vybaven LED displejem s časovou funkcí, která vám umožní nastavit délku vaření a pečení, příp. nastavit ukončení přípravy pokrmu a také se zobrazuje nastavení aktuálního denního času. Při instalaci spotřebiče vám jeho rovnováhu zajišťují výškově nastavitelné nožičky.

  • Vpředu vlevo: silný hořák 3 kW

  • Vzadu vlevo: normální hořák 1,75 kW

  • Vzadu vpravo: normální hořák 1,75 kW

  • V předu vpravo: úsporný hořák 1 kW

Elektrická trouba

Elektrická trouba nabízí dostatečně velký vnitřní prostor o objemu až 66 litrů. Praktická celoskleněná vnitřní strana dvířek je nenáročná na údržbu a umožňuje snadné čištění. Při pečení v troubě máte na výběr 7 druhů ohřevu s nastavením teplotního rozmezí 50-275 °C: Horký vzduch, Horní/dolní ohřev, Cirkulační infra-gril, Stupeň na pizzu, Dolní ohřev.

Perfektně upečené pokrmy

Díky dokonalému rozložení tepla až na 3 úrovních současně dosáhnete při pečení vždy skvělé výsledky. Distribuce tepla je rychlá a rovnoměrná v celém prostoru trouby. Můžete péct slané i sladké pokrmy současně bez promíchání chutí. Vnitřek trouby je dokonale osvětlen a vy máte přehled při přípravě pokrmů.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch HXN390D20

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

5. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super sporák za slušnou cenu
  • Nic

Německá kvalita za dobrý peníz