Bosch HBG5370S0


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 71 l, Počet funkcí: 7, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 17 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 175 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Bosch HBG5370S0 v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Se 3D horkým vzduchem dosahuje dokonalých výsledků pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně. Nabízí 7 druhů ohřevu a 10 automatických programů AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HBG5370S0 je velmi praktické a intuitivní. Prostřednictvím 2 zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete, a LED displej zobrazí vše podstatné. Pro pohodlnou manipulací s plechy jsou k dispozici závěsné rošty a výsuvný systém ClipRail se stop funkcí, který lze umístit na kteroukoliv úroveň pečení. Čištění trouby se speciálním povrchem EcoClean Direct šetří energii a je velmi jednoduché. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev.

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou elektrickou troubou Bosch HBG5370S0 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělých výsledků. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení, a to díky rovnoměrné distribuci vzduchu v celé troubě až na 3 úrovních současně. Je možné bez problémů péct současně sladké i slané dobroty, přičemž jejich chutě navzájem nepřichází do styku. Trouba ze série 6 má vylepšený design, který sestává z většího množství skla pro modernější vzhled. Ten podtrhuje i úzký přední panel s unikátními prvky: ChoromeClip a červená linie, které jsou integrovány do všech produktů pro jejich nezaměnitelný vzhled. Díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Výsuvný systém ClipRail se stop funkcí je možné umístit na kteroukoliv úroveň v troubě. Dvířka jsou vybavena systémem SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem. Otevíráte je pomocí madla.

Druhy ohřevu

Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 7 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 50 °C - 275 °C. Pomocí zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete. Displej s červeným podsvícením vás zároveň bude informovat o všem, co potřebujete.

  •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev
  •     AutoPilot 10 - 10 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti program už jen spustíte. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připraveno díky 10 přednastaveným automatickým programům.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek po vnitřních stranách a stropu trouby zabrání znečištění během pečení. Absorbuje tuky a jejich zbytky a rozloží pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat, je manuálně otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.


GranitEmail

Vnitřní prostor je vyroben z materiálu GranitEmail, což je vysoce hodnotná smaltovaná povrchová úprava trouby a smaltovaných dílů příslušenství. Jedná se o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškrábání a kyselinám. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Rychloohřev

Až o 30 % kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu, a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3400 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 7

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch HBG5370S0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi