Beko WITV8712X0W


Vestavná pračka, Energetická třída C, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 62 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Hloubka: 56 cm. Více info


Cena 13 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná pračka Beko WITV8712X0W je zařazena v energetické třídě C. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Nabízí 15 pracích programů a přídavné funkce jako předpírku, Fast +, extra máchání, čištění bubnu, dětskou pojistku, odložený start 0-19 hodin. Buben AquaWave má speciální vzor, který zajistí šetrnou péči pro prádlo. Pračka Beko WITV8712X0W nabízí i speciální program Hygiene, který je upraven tak, aby dokonale odstranil většinu bakterií a mikroorganismů z oblečení. Automatický restart v případě náhlého výpadku proudu, ví kde prací program skončil a po opětovném zapnutí proudu pokračuje tam, kde skončil. AquaFusion technologie zajistí, že prací prostředek bude nadávkován 100%. Ovládání pračky je velmi praktické pomocí otočného voliče a displeje s červeným podsvícením.

Praktický spotřebič

Vestavná pračka Beko WITV8712X0W s předním plněním s displejem má boční stěny tvaru S-shape, které zvyšují její stabilitu. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy C a na jeden prací cyklus umožňuje vyprat 8 kg. Maximální otáčky odstřeďování: 1 400 ot./min. Mezi pracími programy si určitě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost během praní dosahuje 57 dB a během odstřeďování 67 dB. K dispozici máte také možnost odloženého startu 0-19 hodin. Pro případ výpadku elektrické energie má pračka ve výbavě Automatický restart. Pračka si zapamatuje, kde před výpadkem program přerušila a po opětovném zapnutí proudu v něm bude automaticky pokračovat. 

Programy a funkce

Užitečný program Drum Cleaning pro snadné čištění bubnu je nutné spustit bez prádla. Doporučuje se použití speciálního prostředku pro čištění bubnu. Opakovat čištění bubnu se doporučuje cca každé 2 měsíce. Funkce Fast +™ umožňuje sérii programů zrychlit o více než polovinu.

  •     15 pracích programů: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Mini14, Mix, Jemné, Máchání, Odstřeďování, Péřové oblečení, Košile, Tmavé / Jeans, Vlna - certifikovaný Woolmark / Ruční praní, Hygiene, Outdoor / Sport, Spodní prádlo
  •     Funkce: předpírání, zrychlení - Fast +, extra máchání, čištění bubnu, dětská pojistka

Přednosti programů

  •     Extra šetrný program pro vlněné oblečení: Máte oblíbený svetr a bojíte se ho dát do pračky? V takovém případě určitě využijete certifikovaný program Woolmark, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální pečlivostí.
  •     Program Hygiene +: Tento program využijí a ocení zejména alergici a domácnosti, které perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a deky nebo plachty. Jde o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro vysokou hygienu.
  •     Péřové oblečení: Díky tomuto programu vyperete pohodlně kabáty, vesty, deky a další oblečení, které obsahuje peří. Speciální pohyby při praní zajistí aby se voda dostala i do mezer mezi peřím.
  •     Program Xpress Super Short - umožňuje vyprat až 2 kg prádla během 14 minut.
  •     Program Sport - dokáže vyprat šetrně sportovní oblečení a oblečení s membránou. Odstraní z něj nečistoty a zachová funkčnost materiálů.

Šetrné praní s AquaWave

Buben pračky je vybaven speciálním vzorováním AquaWave, se kterým není nutné se obávat ani zatrhnutí silonek. Kromě šetrné péče zároveň důkladně vypere, takže vaše oblečení je nejenom čisté, ale stále jako nové.

AquaFusion

100% využití pracího prostředku. Věděli jste, že z běžných praček uniká část pracího prostředku do odpadu ještě před začátkem praní? Pračky Beko jsou vybaveny technologií AquaFusion, díky které je využito 100 % nadávkovaného pracího prostředku. Tím ušetří nejen vaše finance a životní prostředí, ale také dokonale vypere vaše oblečení.

Hi-Tech topné těleso

Topné těleso Hi-Tech je pokryto vrstvou niklu, která dokonale chrání proti korozi. Životnost topného tělesa se tak zvyšuje až 100krát ve srovnání se standardními topnými prvky. Díky tomu nejsou zapotřebí žádná další opatření proti poškození či usazování vodního kamene.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 56 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 62 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko WITV8712X0W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi