Beko

Beko, to jsou domácí spotřebiče, které pomáhají v milionech domácností každý den. Jsou vybavené takovými funkcemi, aby vám zpříjemnili každý den a vy jste mohli věnovat více času tomu, co vás baví. Široký výběr nabízí dostupné možnosti, ať už sháníte nový spotřebič za starý, nebo vybavujete celou domácnost. Vždy tak najdete takové řešení, které bude sedět vám, vaší domácnosti a bude plně funkční po dlouhou dobu. Řada spotřebičů Beko má proto prodlouženou záruku a každý den je vám též k dispozici zákaznické centrum připravené s čímkoliv poradit. Pokud by se něco přeci jen nepovedlo, což se v životě také stává, je tu síť vlastních servisních techniků, kteří vše dají do pořádku, ať už je váš domov v jakémkoliv místě České republiky.

Šetrné k přírodě i k vaší peněžence 

Spotřebiče Beko jsou vyrobené s ohledem k přírodě a vašim nákladům. Díky technologiím, které zajišťují udržitelnější životní prostředí a umožňují opětovné využití odpadu a biomateriálu, se krok za krokem snažíme snižovat ekologickou stopu v přírodě – k výrobě používáme materiály vzniklé recyklací plastů a dalšího odpadu a do spotřebičů vkládáme inovativní technologie, které šetří prostředky, energii a v neposlední řadě i váš čas.

Beko, péče o prádlo

Proč trávit s prádlem více času, než je nutné, když to jde i rychle a bez práce? Pračky a sušičky Beko spolu tvoří sehranou dvojici, která promění špinavé prádlo v čisté i uprostřed nabitého pracovního týdne. Odstraní skvrny, prádlo provoní a vysuší a vy se mezitím můžete v klidu připravit na večerní program anebo jen v klidu odpočívat.

Beko, starostlivosť o bielizeň

Kuchyně Beko

Kuchyně bývá středobodem domova, proto si zaslouží úsporné spotřebiče, které zapadnou do jejího designu a ušetří práci při přípravě jídla. 
Mezi kuchyňskými spotřebiči Beko najdete trouby AeroPerfect, které upečou jídlo rovnoměrně bez připečení na jedné straně. Varné desky IndyFlex se umí přizpůsobit velikosti nádobí díky spojení menších varných zón do větších a myčky s ramenem CornerIntense dosáhnou až do rohů myčky, aby bylo nádobí čisté, ať je v myčce uložené kdekoliv. Lednice se střídáním světla HarvestFresh zase pomůžou uchovat ovoce a zeleninu plné vitamínů a ochrání je, aby se nezkazily ještě dříve, než je sníte.

Názov

Názov

5 a 10 let záruky

Na řadu spotřebičů Beko poskytujeme prodlouženou záruku na 5 let. To znamená, že pokud by se něco událo, vše je na nás, tzn. náhradní díly, cesta i práce technika. Jediné, o co vás poprosíme, je zaregistrovat svůj spotřebič na beko.cz do 14 dnů od jeho zakoupení. Pět let už je přeci jen nějaký čas, tak ať máme údaje ke spotřebiči raději uložené.

A podobně je u vybraných spotřebičů také záruka 10 let na ProSmartTM invertorový motor nebo kompresor. I zde vás poprosíme o registraci na beko.cz, 10 let už je pořádná doba a účtenka se za tu dobu může někam zatoulat. Záruku na motor nebo kompresor stačí zaregistrovat do 90 dnů od zakoupení.