Beko RCSA366K30W vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička Beko RCSA366K30W v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A++. Chladicí část se odmrazuje automaticky. Objem chladicí části činí 223 l a její vnitřní výbava sestává ze stropního LED osvětlení, nerezového držáku na láhve, skleněných polic, průhledné plastové zásuvky a dveřních poliček. Objem mrazicí části, umístěné dole, činí 120 l. Skladovací prostor disponuje 3 průhlednými zásuvkami. Mrazicí výkon dosahuje 6 kg/24 h a akumulační doba v případě výpadku proudu 33 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky Beko RCSA366K30W je 39 dB. K maximálnímu komfortu přispívá antibakteriální těsnění dveří. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Atraktivní design v kombinaci s vysokou kvalitou

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Beko RCSA366K30W v moderním provedení je ideálním řešením do každé domácnosti. Vnitřní výbavu chladicí části tvoří skleněné police z tvrzeného skla, plastová zásuvka, která zajistí zelenině její delší čerstvost a lahodnou chuť, a to díky ideální teplotě, která je v tomto prostoru udržována. Chladicí části nechybí ani poličky ve dveřích. Vnitřní objem chladničky činí 223 l a objem mrazničky 120 l. Chladnička disponuje technologií MinFrost (méně časté odmrazování).

Transparentní mrazicí zásuvky

Mrazicí část chladničky je vybavena třemi šikovnými transparentními zásuvkami. Přední část mrazicích zásuvek je vyrobena z průhledného materiálu, abyste měli o obsahu lepší přehled bez nutnosti jejich vysunutí.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Společnost Beko obohatila těsnění chladničky o antibakteriální látky, které ho udrží bez choroboplodných zárodků, tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru, která chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky. Toto osvětlení představuje krok v před ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 60 cm
 • Výška
  Výška 186 cm
 • Hloubka
  Hloubka 66,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 72,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 235 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 120 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 343 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7523720001

Všechny parametry

Recenze Beko RCSA366K30W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCSA366K30W