Beko GN1416231JXN

Nákupem získáte 349,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Beko GN1416231JXN s LED osvětlením na bočních stěnách. V nerezovém provedení s ochranou proti zanechávání otisků prstů. Chladnička o celkovém objemu 376 l s multizónovým prostorem s možností nastavení teploty mezi -6 °C do +10 °C a aktivním modrým světlem pro delší uchování čerstvosti potravin. Poličky ve dvířkách chladničky jsou výškově nastavitelné, poličky v chladničce jsou skleněné. Chladnička s mrazničkou je vybavena antibakteriálním těsněním a antibakteriálním protizápachovým filtrem. Mrazák o objemu 154 l je vybaven plastovými zásuvkami, automatickým výrobníkem ledu s manuálním doplňováním vody a osvětlením mrazicího prostoru. Invertorový kompresor americké chladničky Beko GN1416231JXN má maximální hlučnost 38 dB. Chladnička disponuje vestavěným displejem. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Beko GN1416233ZX

Americká chladnička Beko GN1416233ZX v provedení nerezu s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Chladicí prostor s objemem 376 litrů nabízí ideální místo pro uložení vašich potravin. Ve spodní…

  • Šírka: 91 cm
  • Výška: 182 cm
  • Maximální hlučnost: 43 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Moderní technologie

Americká chladnička Beko GN1416231JXN disponuje několika moderními technologiemi. Jednou z nich je Active Dual Cooling, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Oddělený systém chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zajišťuje, že potraviny zůstanou déle chutné a čerstvé. Aktivní světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte po delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale zvýšíte také jejich nutriční hodnoty.

Úložný prostor

Hlavní předností této americké chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladnička má 4 dveře. Nahoře se nachází chladicí část s celkovým objemem 376 litrů. Disponuje skleněnými policemi a výškově nastavitelnými poličkami ve dveřích chladničky a multizónovým prostorem s plastovými zásuvkami s aktivním modrým světlem - pro delší uchování čerstvosti potravin. Mrazicí část ve spodní části o objemu 154 l je opatřena plastovými zásuvkami a výrobníkem ledu s manuálním doplňováním a kapacitou výroby ledu 2 kg/den. Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 8 kg/24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení.

ProSmart invertorový kompresor

Pro zachování tiché a úsporné domácnosti je chladnička vybavena ProSmart invertorovým kompresorem. Je tou nejlepší volbou pro vaši chladničku. Je až 4krát tišší než standardní kompresor a jeho spotřeba elektřiny je nižší a přitom si zachovává dlouhou životnost. Hlučnost díky invertorovému kompresoru je jen 38 dB.

Antibakteriální těsnění a filtr

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička nabízí antibakteriální těsnění, které udržuje prostor bez choroboplodných zárodků, vytváří se tak antibakteriální bariéra a ta chrání vnitřek chladničky před nežádoucími mikroorganismy. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné. Chladnička je vybavena speciálním protizápachovým filtrem, který čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, a tak eliminuje nepříjemný zápach a bakterie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90,8 cm
  • Výška 182 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 521 L
  • Čistá kapacita chladničky 367 L
  • Čistá kapacita mrazničky 154 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 90,8 cm
Výška: 182 cm
Hloubka: 70,5 cm
Hmotnosť: 145 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 521 L
Celkový hrubý objem: 617 L
Počet kompresorů: 1
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 367 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 154 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 353 kWh
Klimatická třída: SN-T
Roční spotřeba energ.(chlazení: 353 kWh
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7295548692

Všechny parametry

Recenze Beko GN1416231JXN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko GN1416231JXN