Beko FSM59305BDT


Indukční sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 60 l, Indukční varná deska, 4 varných zón, černá barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák Beko FSM59305BDT v černém provedení s indukční varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou. Trouba má vnitřní objem 60 litrů a disponuje 8 funkcemi. Nabízí funkci horkého vzduchu, gril a parní funkci. Součástí je teleskopická zásuvka (jednoúrovňová), parní čištění a dětský zámek. Indukční varná deska nabízí 4 varné zóny a dotykové ovládání.

 

 

 

Steamaid™

Pečte s automatickým parním asistentem, stačí nalít vodu do přiložené nádoby a trouba si sama reguluje páru během pečení, aby udržovala vlhké prostředí. Tato funkce zabraňuje vysušování pokrmů, zachovává jejich šťavnatost a pomáhá vytvářet křupavou kůrku na pečeném zboží. Ideální pomocník pro každého domácího kuchaře.

Teleskopický výsuv

Elektrická trouba nabízí jednoúrovňový teleskopický výsuv. Je ideální pro ty, kteří mají problémy s vytahováním těžkých pokrmů. Výsuvný systém umožňuje úplné nebo částečné vytažení a zároveň podepření nádobí.

3D pečení

Využijte program 3D pečení, který kombinuje horní a spodní ohřev s ohřevem z kruhového topného tělesa a pečení s ventilátorem. Tento výkonný systém rozvádí teplo ze všech tří stran trouby a zajišťuje rychlejší a rovnoměrnější přípravu pokrmů. Ideální volba pro ty, kteří hledají efektivní a vysoce kvalitní pečení.

Plech na pečení

Praktický výsuvný plech na pečení nabízí dostatek prostoru pro uložení pečicích plechů, aby nikde v kuchyni nepřekážely.

Indukční varná deska

Indukční varná deska nabízí 4 varné zóny. Využít můžete také funkci Boost, která umožňuje zvýšit výkon varné zóny. Varná deska je vybavena dotykovým ovládáním. Varné zóny:

  • Levá přední zóna: Ø180 mm, 2 000 W/2 300 W
  • Zadní levá zóna: Ø145 mm, 1 600 W/1 800 W (max/Boost)
  • Pravá přední zóna: Ø145 mm, 1 600 W/1 800 W
  • Zadní pravá zóna: Ø180 mm, 2 000 W/2 300 W (max/Boost)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ne
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + dotykové
Typ varné desky Indukční
Celk.vn.kapacita trouby 60 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční
Počet el.varných zón 4
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko FSM59305BDT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi