Beko EWUE76261CSH1W


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 44 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 49 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní předem plněná pračka Beko EWUE76261CSH1W v bílém provedení v energetické třídě A vypere 7 kg prádla při 1 200 otáčkách za minutu. Vybavena parní funkcí SteamCure pro snazší odstranění skvrn, aplikací HomeWhiz, invertorovým ProSmart motorem, funkcí čištění bubnu, odloženým startem a bubnem AquaWave.

Čistá pračka díky funkci Drum Clean

Program DrumClean odstraní z pračky všechny zbytky pracího prostředku, textilních vláken a změkčovadla. Výsledkem je čisté prádlo a delší životnost pračky.

 

Buben AquaWave

Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Urychlení praní, když spěcháte

Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Díky tomu je možné v případě potřeby upravit dobu praní až o polovinu standardní doby.

Pára na skvrny

Přípravek SteamCure pomáhá během pracího cyklu odstranit odolné skvrny tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skvrny nasákne a umožní jejich vyprání. Naopak zabraňuje pomačkání prádla během odstřeďování, usnadňuje žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.

Stáhněte si další prací programy

Jednoduše si nainstalujte aplikaci HomeWhiz do svého chytrého telefonu a spárujte ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon nebo vyhledávat návody a tipy pro co nejefektivnější praní.

Invertorový motor ProSmart

Díky invertorovému motoru ProSmart v pračce se otáčení bubnu přizpůsobí vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zajišťuje nízkou hladinu hluku a dlouhou životnost spotřebiče. Výsledek praní je tak vždy dokonalý a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k vašemu oblečení.

Jak zvolit správný mezikus k pračce a sušičce Beko

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 49 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko EWUE76261CSH1W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi