Beko CTB 6407 X nerezový výsuvný odsavač par


Šířka: 60 cm, Maximální hlučnost: 65 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 275 m3, Počet motorů: 1 Více info


Cena 3 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 35 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Beko CTB 6407 X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy E. Maximální výkon odsávání dosahuje 275 m³/h. Ovládání je posuvné. Odsavač par je možné použít s odtahem do komína nebo s recirkulací. Maximální hlučnost dosahuje 65 dB. Pracovní plochu pod odsavačem osvětluje 2× 28W halogenové osvětlení. K dispozici jsou 2 kovové tukové filtry.

 

 

 

Vaření bez nepříjemného pachu

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká velké množství páry, která zhoršuje práci v kuchyni a zaplňuje celý prostor. Výsuvná vestavná digestoř Beko CTB 6407 X se postará o její rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné pachy. Digestoř má zabudovaný jeden kvalitní motor, který zajišťuje výkon 275 m³/h a pracuje s hlučností maximálně 65 dB. Nabízí 3 úrovně nastavení rychlosti, které si jednoduše navolíte prostřednictvím mechanického ovládání.

Halogenové osvětlení

Světlo z digestoře se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde se co nachází. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním osvětlením, které je dostatečně silné, 2× 28 W, pro osvětlení prostoru pod digestoří i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy tak připravíte mnohem snáz a pohodlněji.

Filtr

Odsavač par disponuje vyjímatelnými 2 kovovými filtry pro zachytávání tukových částic. V případě potřeby je můžete pohodlně umýt. Nabízí také možnost recirkulace, k tomu je třeba zakoupit příslušný uhlíkový filtr. Pro modely CTB 6407 X s produktovým číslem 8851533200 a s datem výroby do 1. 1. 2019, je nutný uhlíkový filtr Beko UF-17  a pro kusy s datem výroby po 1. 1. 2019 je určený filtr Beko UF - 26. Filtry, 2 kusy, je třeba zakoupit zvlášť.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 275 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko CTB 6407 X nerezový výsuvný odsavač par

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno