Amica SSA 6110 OCW


Elektrický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 65 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 10 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 108 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Amica SSA 6110 OCW v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A. Varná deska nabízí 4 sklokeramické zóny HiLight s různými úrovněmi výkonu. Ukazatele zbytkového tepla vás upozorní na to, že varné zóny jsou ještě horké. Trouba o objemu 65 litrů má 10 funkcí pečení včetně horkého vzduchu a superrychlého ohřevu. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Ovládání pomocí otočných knoflíků je velmi intuitivní. Ve spodní části trouby Amica SSA 6110 OCW se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro uložení plechů, pánví apod. Šířka 60 cm.

 

 

Šikovný spotřebič

Elektrický sporák Amica SSA 6110 OCW bílý design se sklokeramickou deskou. Je to spotřebič, který se hodí do každé kuchyně. Sporák je zařazen do energetické třídy A. K dispozici je praktická sklokeramická varná deska vybavená 4 samostatnými varnými zónami HiLight o různém průměru a výkonu s ukazateli zbytkového tepla. Varné zóny HiLight šetří čas a energii, protože se během několika sekund zahřejí na nejvyšší teplotu.Ukazatele zbytkového tepla se vypnou, když varné zóny dosáhnou teploty, které se můžete bezpečně dotknout dlaní. Pokud varnou desku nepoužíváte, můžete ji použít také jako pracovní nebo odkládací plochu.

  • HiLight zóna 14,5 cm (1,2 kW): 2 ks
  • HiLight dvouzónová 12/21 cm (0,75/2,2 kW)
  • Oválná zóna HiLight 17/17x26,5 cm (1,4/2,2 kW)

Výhody elektrické trouby

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se mastnota nelepí na stěny trouby, což výrazně usnadňuje její čištění. Trouba je elektrická s objemem 65 l. Funkce superrychlého ohřevu umožňuje dosáhnout požadované teploty v co nejkratším čase. Trouba dosáhne teploty 150 °C za 4 minuty, což je o 20 % rychleji než standardní teplota. Můžete se tak soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat, až trouba dosáhne správné teploty.

  • Funkce trouby: horní a dolní ohřev + ventilátor, horní ohřev + gril, rozmrazování, horní ohřev, rychlý ohřev, horký vzduch + dolní ohřev, horký vzduch + gril + ventilátor, horní ohřev + gril + ventilátor, horní ohřev + gril + ventilátor, horní + dolní ohřev.

Dvojitá odolná dvířka trouby

I při jednoduchém pečení je bezpečnost vás a vašich blízkých velmi důležitá. Proto je třeba vybírat bezpečné a spolehlivé spotřebiče. Elektrická trouba má dvířka z odolného skla, které chrání před možným nebezpečím. Sklo dvířek je dvouvrstvé pro ještě větší bezpečnost při vaření vašich oblíbených jídel. Navíc je transparentní, takže máte vždy přehled o každém procesu pečení.

Skladovací prostory a vybavení

Má také praktickou vestavěnou výsuvnou přihrádku ve spodní části, kam můžete pohodlně uložit například plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní. Kromě toho je sporák vybaven bočními závěsnými lištami pro pečicí plechy a katalytickými samočisticími deskami.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 10
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + tlačítka
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SSA 6110 OCW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi