Amazfit Active černé


Chytré hodinky, Amoled displej, Zepp OS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0,25 GB, Počet dní výdrže baterie: 14, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Věrnostní cena 2 790 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 500 Kč.

Cena 3 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 33 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Amazfit Active v černém provedení nabízejí 1,75" AMOLED displej, vodotěsnost 5 ATM, 127 sportovních režimů, optický snímač BioTracker, různé funkce sledování zdravotního stavu, GPS, volání přes Bluetooth a až 14denní výdrž baterie.

AMOLED displej a nízká hmotnost

Chytré hodinky Amazfit Active se pyšní hliníkovým rámečkem a 1,75" dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 390 × 450 px a jemností 341 PPI. Díky nízké hmotnosti pouhých 24 g (bez řemínku) a pohodlnému 20mm silikonovému řemínku bude jejich nošení pohodlné. Pokud byste si chtěli vzhled hodinek přizpůsobit, můžete si vybrat z více než 100 ciferníků nebo nahrát vlastní obrázek. K dispozici je také praktická funkce Always-on Display, která zobrazuje čas po přechodu hodinek do režimu Stand-by.

Sportovní funkce

Amazfit Active nabízí více než 120 sportovních režimů, včetně těch nejběžnějších, jako je chůze, běh, jízda na kole, fotbal, basketbal, volejbal, tenis, badminton, veslování, surfování, jóga a mnoho dalších. Pokud vám chybí inspirace, osobní trenér poháněný umělou inteligencí Zepp Coach pro vás vytvoří personalizované tréninkové plány přizpůsobené vašemu rozvrhu, potřebám a cílům. Hodinky také podporují automatickou detekci 7 sportů a jejich konstrukce splňuje vodotěsnost 5 ATM podle normy ISO 22810-2010, takže jsou ideálním společníkem pro každého sportovního nadšence.

Skóre připravenosti

Funkce Readiness score vám každé ráno zobrazí skóre, které se vypočítá na základě klidové tepové frekvence během spánku, variability tepové frekvence během spánku, kvality dýchání a teploty. Toto skóre vám umožní zjistit, v jaké jste kondici a zda jste připraveni na nový den.

Určování polohy a telefonování

Vestavěný GNSS modul využívá 5 satelitních systémů pro přesnější záznam vaší polohy během tréninku, ať už jde o běh, chůzi nebo jízdu na kole. Svou trasu můžete také importovat prostřednictvím aplikace Zepp. Pokud se během tréninku ztratíte, díky funkci návratu do výchozího bodu se snadno vrátíte na místo, kde jste začali. Kromě navigace můžete hodinky používat také k uskutečňování nebo přijímání hovorů prostřednictvím Bluetooth.

Zdraví vždy pod kontrolou

Chytré hodinky jsou vybaveny optickým senzorem BioTracker, který měří srdeční tep, saturaci krve kyslíkem (SpO2) a úroveň stresu. K dispozici je také 24hodinové monitorování těchto tří hodnot a upozornění na neobvyklý srdeční tep, nízkou úroveň SpO2 a vysokou úroveň stresu. Pokud je hladina stresu vysoká, dechová cvičení vám pomohou se uvolnit. Monitorování spánku vám poskytne dokonalý přehled o kvalitě vašeho spánku, což vám umožní provést změny a zlepšit jej. Pro ženy je k dispozici funkce pro sledování menstruačního cyklu.

Skvělá výdrž baterie

Jednou z největších předností hodinek Amazfit Active je výdrž baterie, která při běžném používání dosahuje až 14 dní a při intenzivním až 10 dní. Se zapnutou GPS je výdrž baterie až 16 hodin a v úsporném režimu až 30 dní.

Inteligentní funkce

Mobilní aplikace Zepp, která je k dispozici pro chytré telefony se systémy iOS a Android, umožňuje zobrazovat tréninkové a zdravotní údaje, stahovat nové ciferníky a aplikace, aktualizovat systém hodinek a mnoho dalšího. K dispozici je také možnost přijímat oznámení (SMS/aplikace), ovládat fotoaparát telefonu (iOS) a přehrávání hudby, rychle odpovídat na zprávy (Android) a ukládat hudbu do vnitřní paměti.

* Hodinky nejsou určeny pro šnorchlování, sprchování v horké vodě, koupání v termálních pramenech, pobyt v sauně, potápění a další aktivity spojené s rychlým prouděním vody.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amazfit Active černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi