Yeticool CX10


Autochladnička, Objem: 10 l, Maximální hlučnost: 38 dB, Připojení 220 V, Maximální teplota: 20°C, Šířka: 41 cm, Výška: 29 cm, Hloubka: 36 cm. Více info


Cena 9 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 96 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přenosní autochladnička Yeticool CX10 v šedé barvě s 10 litrovým objemem poskytne prostor na uskladnění potravin a nápojů. Ideální je na krátký výlet a pod. Díky efektivnímu kompresoru a izolačnémi materiálu udržuje teplotu do -20 ° C. Disponuje LCD displejem s dotykový ovládáním, a umožní i ovládání na dálku a monitorování chladiče přes Bluetooth. Uvnitř se nachází také LED osvětlení. Ergonomická rukojeť umožní pohodlné nošení. Maximální dosahovaná hlučnost 38 dB.

Chlazení a vytápění v jednom

Tato přenosná chladnička Yeticool CX10 o objemu 10 litrů je ideální pro skladování a chlazení potravin. Navíc potraviny nejen chladí, ale také ohřívá. Kvalitní izolace spolu s účinným kompresorem zajistí rychlý proces chlazení. Nabízí teplotní rozsah 20 °C až -20 °C pro chlazení a až 50 °C pro ohřev.

Napájení

Přenosnou chladničku lze napájet stejnosměrným (12/24 V) nebo střídavým proudem (100-240 V). Průměrná spotřeba energie je 45 až 60 W v závislosti na okolní teplotě. Je vybaven víceúrovňovou ochranou akumulátoru vozidla proti vybití a přepěťovou ochranou, která jej chrání před náhlými výkyvy napětí v elektrické síti.

Chladničku lze připojit k externí napájecí baterii, která umožňuje udržovat teplotu uvnitř jednotky až 22 hodin (5 °C při okolní teplotě 25 °C). Baterie se prodává samostatně, je nutné ji dokoupit.

Ovládání prostřednictvím aplikace

Autochladnička je vybavena přehledným ovládacím panelem, který umožňuje intuitivní ovládání zařízení. Je také vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 5.0, která umožňuje ovládat chladič pomocí aplikace určené pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Obsah balení

  • Přenosná chladnička s kompresorem
  • 12/ Napájecí kabel 24 V (délka - 3,5 m)
  • AC/DC adaptér s napájecím kabelem 100-240 V (EU/UK)
  • Uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 10 L
Kompresor Ano
Připojení 220V Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yeticool CX10

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi