Yamaha R-N803D stříbrný

Nákupem získáte 249,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stereofonní Hi-Fi receiver Yamaha R-N803D nabízí dokonalé spojení tradičních audio a inovačních síťových technologií. Vychutnejte si naplno veškerý hudební obsah, přehrávejte zvuk z analogových a digitálních vstupů, streamovacích služeb a internetových rádií. Je kompatibilní se všemi současnými možnostmi přehrávání, jako je Apple AirPlay, WiFi a Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby ve vysokém rozlišení prostřednictvím místní sítě. Zabudované FM, AM i digitální DAB + rádio i zabudovaný předzesilovač PHONO rozšiřují možnosti poslechu. Barva: stříbrná. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zvuk s úžasnou hudební věrností

Více než 60-leté zkušenosti s výrobou špičkových audio zařízení značky Yamaha vyústily ve vytvoření legendárního konceptu Hi-Fi ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) a modelu R-N803D. Tento koncept zajišťuje vynikající zvuk s vysokým výkonem, hlubokými basy a výjimečnou hudební věrností. Yamaha R-N803D udržuje zvukovou čistotu a přesný stereofonní obraz hudby. Toho je docíleno především díky symetrickému uspořádání zesilovače a přímosti signálu - nejkratší dráze signálů. Model R-N803D zdědil jednoduchý a sofistikovaný designový styl, pro který je známý Yamaha se svými přístroji Hi-Fi. S elegantní hliníkovou vlasovou úpravou předního panelu to krásně harmonizuje s ostatními Hi-Fi audio komponentami. Stylový design s vysoce kvalitními materiály prohlubuje radost z vlastnictví a radost z poslechu.

ToP-ART

Díky vysoké tuhosti rámu "Art Base" z pryskyřice jsou pohlcovány všechny vibrace, které mohou ovlivňovat kvalitu zvuku. K napájení je použit velký 500 W transformátor s EI jádrem a filtrační kondenzátory s vysokou kapacitou 12.000 uF. Symetricky rozložené součástky v obvodech koncových stupňů podle topologie ToP-ART pak chladí a stíní mohutné hliníkové chladiče, digitální část je na samostatné desce. K zesílení se používají čtyři páry bipolárních tranzistorů v push-pull zapojeni.

Kalibrace zvuku

Poprvé je nyní použita technologie automatické akustické optimalizace YPAO (Yamaha Parametric Room Acoustic Optimizer) i v Hi-Fi stereo receiveru. Tato technologie změří dodaným mikrofonem akustické vlastnosti místnosti, které jsou definovány její tvarem a velikostí, materiálem stěn, umístěním reproduktorů a automaticky nastaví optimální kvalitu zvuku pro vytvoření ideálního prostředí zvukového poslechu. 

D/A převodník pro kvalitní poslech

Model R-N803D využívá proslulé D/A převodníky zvuku SABRE 9006AS 192 kHz/24-bitů od společnosti ESS Technology. Díky vynikajícímu poměru signálu k šumu a schopnosti věrně reprodukovat i to nejdelikátnější prostředí koncertního sálu si vychutnáte zvukovou kvalitu zdrojů s vysokým rozlišením.

Pure direct

Režim Pure Direct umožňuje hudebním signálům cestovat co nejkratší cestou. Přemostěním basového a výškového korekčního zesilovače i regulátoru hlasitostí a vyvážení tak, aby prakticky eliminovaly jakoukoli degradaci signálu a to pro nejčistší kvalitu zvuku.

Najděte své oblíbené, objevte nové

Hi-Fi receiver R-N803 je kompatibilní se širokou škálou populárních streamingových služeb*, včetně rozšířeného Spotify, služeb Tidal a Deezer, stejně jako Napster, Qobuz, Juke a dalších. Můžete si vychutnat všech svých oblíbených umělců, objevit nové a získat hudební obsah z celého světa. *Dostupnost hudebních služeb se liší podle regionu a může být zpoplatněna.

Ovládejte dotykem

Ovládání chytrým zařízením na dlani - s bezplatnou aplikací MusicCast CONTROLLER. Několik dotyků na obrazovce smartphonu a jednoduše ovládejte všechna zařízení MusicCast, stejně jako Yamaha R-N803.

Žádné kabely. MusicCast

Žádné dráty, jednoduchá instalace. MusicCast využívá přístup k celé vaší hudbě pomocí jednoduché aplikace a bezdrátového přehrávání v celém domě prostřednictvím vaší stávající sítě Wi-Fi. Může přenášet obsah digitální hudby z vašeho smartphonu, počítače nebo NAS do jiných zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako například CD přehrávač nebo televizor připojen k R-N803D. Obsah zvuku z chytrých telefonů nebo tabletů připojených pomocí technologie Bluetooth může být streamovaný i do zařízení MusicCast ve více místnostech. Přidejte bezdrátové reproduktory MusicCast, zvukové panely nebo jiná zařízení do až 9 dalších místností a poslouchejte jejich v celém domě.

Bezdrátové připojení

Všechny produkty MusicCast jsou plně nabité funkcemi Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay. Pomocí Wireless Direct můžete bezdrátově připojit zařízení přímo k smartphonu, a vychutnat si tak hudební soubory na telefonu přes AirPlay. Podporuje širokou škálu zvukových formátů ve vysokém rozlišení, jako je FLAC, ALAC, WAV či DSD. Díky nim se v nahrávce uchovají i nejjemnější odstíny zvuku nebo atmosféra koncertu.

Vychutnejte si své LP

Uchovejte si sbírku desek i nadále. Vstupní Cinch konektory a zabudovaný kvalitní předzesilovač RIAA vám umožní snadno připojit Hi-Fi gramofon.

Zvuk Hi-Fi pro váš televizor

R-N803 je vybaven zdvojeným digitálním audio vstupem s optickým a koaxiálním konektorem. Optický je určen například pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální je na příjem zvuku z přehrávače disků Blu-ray Disc. Zvuk zůstává v digitální doméně a poskytuje čistý, dynamický zvuk pro všechny vaše zábavné zdroje, od sportovních a jiných programů po filmy a koncerty.

Poslouchejte bezdrátově

Model R-N803D je vybaven modulem Bluetooth, který vám umožní snadné přehrávání bezdrátové hudby ze smartphonů a jiných zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 145 W
  • Airplay Ano

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano
Počet kanálů: 2

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi štandardy: 802.11n, 802.11g, 802.11b
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 10
? Airplay: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 43,5 cm
Výška: 15,1 cm
Hloubka: 39,2 cm
Hmotnosť: 11 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 145 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ano

Ostatní

Kód produktu: ARN803DSI

Všechny parametry

Recenze Yamaha R-N803D stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha R-N803D stříbrný