Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 40 min., Typ navigace: Gyroskop, Permanentní mapa úklidu, Pro domácnosti se zvířaty, Výška vysavače: 8,15 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C nabízí možnost suchého i mokrého úklidu. Disponuje pokročilou vSLAM navigací, kde za pomoci 2 kamer používá vypočtenou trasu. Spoléhá také na 7 senzorů, které ho chrání před pádem ze schodů a nárazem do zdi či jiných překážek. Se sacím výkonem 2500 Pa dosahuje hlučnost jen 60 dB. Nečistoty zachycuje 600 ml prachová nádoba a nádoba na vodu o objemu 200 ml. Dlouhý provoz zajistí 2 400mAh baterie. Na jedno nabití je vysavač schopný vysát až 120 m² prostoru. Automaticky se dobíjí prostřednictvím dokovací stanice. Prostřednictvím WiFi ho spárujete s operačním systémem Android a iOS. Ovládat ho lze přes mobilní aplikaci Mi Home nebo pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Aplikace umožňuje nastavení zakázaných zón či virtuální stěny.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

 • Robotický vysavač a mop v jednom
 • Navigace vSLAM
 • Senzory proti pádu ze schodů a nárazu
 • Podpora virtuálních stěn a zakázaných zón
 • Sací výkon 2 500 Pa
 • Omyvatelný filtr
 • Objem prachové nádoby 600 ml
 • Nádobka na vodu o objemu 200 ml
 • Hlasitost 60 dB
 • 2 400 mAh akumulátor s výdrží až na 120 m² úklidu
 • Dokovací stanice s automatickým dobíjením
 • Ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home (Android, iOS)
 • Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa

Uklidí každý povrch

Výkonný robotický vysavač se postará o dokonalý pořádek ve vaší domácnosti. Vysajte všechny povrchy v domácnosti bez jakékoli fyzické námahy. Disponuje bezuhlíkovým elektromotorem s maximální sací silou 2500 Pa a širokým ústím sacího otvoru. Díky tomu zvládne snadno uklidit i velmi znečištěné povrchy či koberce. Inovativní konstrukce robotického vysavače navíc poskytne velmi tichý provoz s hlučností pouhých 60 dB.

Robotický mop

Chytrý robotický vysavač v sobě také ukrývá kromě vysávání i funkci mokrého vytírání. Jednoduše vyměníte prachovou nádobu za nádobku na vodu a během chvíle máte k dispozici robotický mop. Mop si bude přesně dávkovat vodu, aby zajistil optimální podmínky úklidu na dané podlaze i díky funkci inteligentního rozpoznávání povrchů.

vSLAM algoritmy

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C používá pro přesný a efektivní pohyb pokročilou technologii vSLAM algoritmy. Ta optimalizuje trasu úklidu tak, aby nic nevynechal a neztrácel čas. Technologie navíc mapuje prostor s aktualizací půdorysu uklízené plochy (až 30 000 snímků/s). K bezpečnému a efektivnímu úklidu dopomáhá dvojice gyroskopů a 7 senzorů, které neustále hlídají směr, kterým se robotický vysavač pohybuje.

Dostane se téměř všude

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C disponuje gumovými kolečky, díky kterým bez problémů zvládne překonat vysoké překážky až do 2 cm. Menší otočné kolečko poslouží při změně směru. Robot se díky kompaktním rozměrům, s výškou pouhých 8 cm, snadno dostane pod postel či gauč. Vysavač se dostane i na těžko přístupná místa, takže se nemusíte obávat, že nebudete mít někde uklizené. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 40 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ano

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

1. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Nízká cena
 • Kvalitní výrobek

Už třetí robot od této značky a nemůžu říct jediný důvod, proč nekoupit.


GABRIELA

10. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí