Xbox Wireless Controller BT Carbon Black + kabel pro Windows


Originální ovladač, Pro zařízení: PC, Xbox One, Pro operační systém: Windows, Android, Barva: černá, Hmotnost: 200 g. Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Herní ovladač Xbox v černém provedení Carbon Black vám umožní okusit vylepšené hraní a posunout vaše herní dovednosti na další úroveň. Získá si vás svým modernizovaným designem s tvarovaným povrchem. Díky vyladěné geometrii si užijete pohodlné hraní. Texturovaný úchop na tlačítkách a hybridní směrový ovladač zajistí přesné míření a ovládání hry. Ovladač nabízí tlačítko Sdílet, se kterým snadno zachytíte a sdílíte obsah. Je kompatibilní s herními konzolemi Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, počítači s OS Windows a Android zařízeními. V balení se nachází také originální USB-C kabel pro Windows.

Další úroveň hraní

Okuste hru s vylepšeným bezdrátovým ovladačem pro herní konzole Xbox s modernizovaným designem, tvarovaným povrchem a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí a hraní. Zůstaňte zaměření na cíl s texturovaným úchopem a hybridním směrovým ovladačem. Zachyťte a sdílejte obsah s lehkostí pomocí vyhrazeného tlačítka Sdílet. Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi zařízeními včetně Xbox Series X a S, Xbox One, počítačem se systémem Windows 10 a zařízeními se systémem Android.

 • Vyhrazené tlačítko Sdílet - s tímto tlačítkem můžete jednoduše zachytit a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a mnoho dalšího.
 • Miřte přesně - s hybridním směrovým ovladačem, texturovaným úchopem na spouštích, tlačítkách a zadním krytu.
 • Přepínání zařízení - snadno párujte a přepínejte mezi zařízeními včetně Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, počítačem s Windows 10 a zařízeními Android.
 • Kompatibilita - ovladač je vybaven technologií Xbox Wireless a Bluetooth pro bezdrátové hraní na konzolích, počítačích, mobilních telefonech a tabletech. Do 3,5mm stereofonního konektoru lze připojit libovolná kompatibilní sluchátka s mikrofonem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro zařízení PC, Xbox One
Pro operační systém Android, Windows

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí Xbox Wireless Controller BT Carbon Black + kabel pro Windows

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

13. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Dobře zpracovaný gamepad
 • Možnost jak bezdrátového připojení tak drátového
 • Dobře se drží
 • Dlouhý dostačující kabel
 • Je to návykové ????

Měl jsem obavy, že umístění kloboučků (šikmo) bude nevyhovující na ovládání. Mé obavy byly zbytečné. Není žádný rozdíl jestli je umístění v řadě (PS), nebo takhle (XBOX).<br /> Jako největší výhodu vidím v tom, že gamepad jde připojit na kabel. Jednak je kabel dostatečně dlouhý. A když se vybijí baterie, tak se připojí kabel a paří se dál ????<br />


Jakub

23. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zpracování
 • Kabel v balení
 • Nic

Kvalitní ovladač


Petr

19. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíAneta

21. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí