WiZ Tunable White 6,7W (50W) E27 A60 Vintage

Popis produktu

Tato LED inteligentní žárovka Wiz Tunable A60 ve vintage provedení je skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Poskytuje jemné bílé světlo, které můžete pomocí aplikace nebo hlasu ztlumit na požadovanou úroveň jasu a navodit si tak náladu na práci, hru nebo odpočinek. Můžete si nastavit plán zapínání a vypínání světel podle svého denního nebo týdenního režimu. Vzdálený přístup k ovládání světel máte i když právě nejste doma. Světlá Wiz se připojují k vaší stávající síti Wi-Fi, není potřeba žádný další hardware. Ideálně se hodí pro dekorativní svítidla.

Žárovku je možné ovládat čtyřmi způsoby

  • Klasickým nástěnným vypínačem díky funkci WiZclick

  • Dálkovým ovladačem WiZmote díky technologii Bluetooth

  • Pomocí mobilní aplikace na vašem smart telefonu

  • Hlasovýma asistenty Amazon Alexa, Google Assistent

Možnost stmívání

Umožňuje změnit náladu přizpůsobením jasu svítidel LED - od jasného bílého světla až po útulné tlumené světlo jako u tradičních lampách. Na výběr máte ze 64 000 odstínů osvětlení. Můžete si tak vytvořit požadovanou atmosféru při práci, hře, sledování televize, uspořádání oslavy nebo při večerním odpočinku.

Ovládání inteligentního osvětlení mimo domov

Pomocí mobilní aplikace můžete ovládat všechny připojené světla i na dálku, i když právě nejste doma, pokud máte připojení na internet. Světlá může ovládat i několik uživatelů současně.

Různé druhy nastavení

Pomocí mobilní aplikace si umíte nastavit osvětlení podle svých představ. Pro každou místnost si umíte nastavit oblíbenou barvu osvětlení. Také si můžete přednastavit jaké barevné osvětlení preferujete během určité denní doby. Světlo lze propojit se systémem Smart Home

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 7 W
Druh patice E27
Světelný tok 640 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí WiZ Tunable White 6,7W (50W) E27 A60 Vintage

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno