WiZ Colors 4,8W (40W) E14 C37

439 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 4,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

S inteligentní žárovkou Wiz Colors 4,8W (40W) E14 C37 lze měnit jas osvětlení podle svých individuálních preferencí. Vytvoříte si tak doma, v kanceláři či na jiných místech tu pravou atmosféru. Žárovka nevyžaduje žádný rozbočovač, stačí ji pouze nainstalovat do patice a spárovat s mobilní aplikací. Pomocí aplikace Wiz App nastavíte plán zapnutí nebo vypnutí světel, navolíte požadovanou úroveň jasu či získáte vzdálený přístup k ovládání světel když nebudete právě doma. S příkonem 4,8 W bude dokonalou náhradou za tradiční 40 W žárovku s paticí E14. Výhodou je kompatibilita s hlasovými asistenty Google nebo Amazon Alexa. Technologie LED šetří až 80 % energie ve srovnání se standardní žárovkou. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

 

Úplná kontrola

Patentovaná technologie WiZ, která vám umožňuje vychutnat si úplnou kontrolu nad všemi vašimi světly, ať už prostřednictvím WiFi, infračervených dálkových ovladačů nebo pomocí hlasových asistentů. Tím, že máte k dispozici více způsobů ovládání, budete mít více možností na výběr, jak chcete komunikovat se světlem.

Hlasové ovládání

Ovládejte své inteligentní světla WiZ pomocí jednoduchých hlasových příkazů pomocí inteligentních reproduktorů, jako jsou Google Home, Apple HomePod, Amazon Echo Dot. Nyní díky Google Assistant a nově vydaným zkratkám Siri pro iOS 12 můžete své světla ovládat hlasem s jakýmkoliv smartphonem nebo inteligentními reproduktory.

Vzdálený přístup

Zapněte si vaše světla na dálku pomocí aplikace WiZ App prostě ať jste kdekoli. Zatímco máte přístup na internet, můžete si se světly WiZ dělat, co chcete - i když tam nejste fyzicky.

Nastavení podle přání

WiZ přináší úplnou flexibilitu s 64 000 odstíny bílé a přednastavenými režimy pohody. Vaše oči si zaslouží správnou teplotu a intenzitu světla, abyste se mohli soustředit na obrazovku notebooku, číst časopis nebo se postupně připravovat na spánek. Nyní s nastavitelnou bílou barvou a barvami odborníci na osvětlení Wiz navrhli dynamické režimy, které zcela zastiňují všechny další inteligentní produkty osvětlení, které jsou momentálně k dispozici. Stejně jako vynikající hudební stopy, rafinovaně synchronizované a randomizované, i naše režimy rozzáří každou místnost úžasnými světelnými prostředími.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 5 W
  • Druh patice E14
  • Světelný tok 470 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Wiz
? Smart: Ano
Celkový výkon: 5 W
Druh patice: E14
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 470 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 39 mm
Výška: 116 mm
Délka: 39 mm
Hmotnosť: 45 g
Průměr: 39

Obsah balení

Obsah balení: Žárovka

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Technologie: Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 929002448802

Všechny parametry

Recenze WiZ Colors 4,8W (40W) E14 C37

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k WiZ Colors 4,8W (40W) E14 C37