Whirlpool WSIP 4O23 PFE


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 76 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Počet programů: 9, AquaStop funkce, Výška: 82 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více info


Cena 12 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WSIP 4O23 PFE o šířce 45 cm s příborovou zásuvkou je schopná umýt na jedno naplnění až 10 sad nádobí. Senzorová technologie 6. smysl PowerClean Pro zaznamenává úroveň znečištění nádobí a automaticky nastavuje cyklus mytí. Myčka nabízí 9 mycích programů: Senzorový program, Studený předoplach, Sklo 45 °C, Rychlé 50 °C, Eko 50 °C, Denní program 50 °C, Intenzivní 65 °C, Noční program 50 °C, Samočištění. K dispozici jsou také přídavné funkce, jako PowerCleanPro, Zpožděný start a Zónové mytí. Ovládání vestavěné myčky nádobí Whirlpool WSIP 4O23 PFE je umístěno seshora. Maximální hlučnost dosahuje 43 dB. Pro bezpečnost je myčka vybavena kontrolou úniku vody Aquastop.

Whirlpool WSIP 4O23 PFE

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSIP 4O23 PFE o šířce 45 cm s příborovou zásuvkou je schopná umýt na jedno naplnění až 10 sad nádobí. Senzorová technologie 6. smysl PowerClean Pro zaznamenává úroveň znečištění nádobí a automaticky nastavuje cyklus mytí. Ovládání vestavné myčky je umístěno seshora. Myčka dosahuje maximální hlučnosti 43 dB a vybavena kontrolou úniku vody Aquastop.

  • Nabízí 9 mycích programů: Senzorový program, Studený předoplach, Sklo 45 °C, Rychlé 50 °C, Eko 50 °C, Denní program 50 °C, Intenzivní 65 °C, Noční program 50 °C, Samočištění.
  • K dispozici jsou také přídavné funkce, jako PowerCleanPro, Zpožděný start a Zónové mytí.

Nastavitelný horní koš

Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je ideální pro ukládání sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek a uchycením stopky do příslušné štěrbiny.

Multizónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nemusíte už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mytí i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí vložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu, ale i drahocenný čas.

Aquastop

Myčka nádobí je vybavena i systémem Aquastop, který zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabrání úniku vody v případě poškození přívodní hadice.

Technologie 6. smysl

Patříte-li k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody, je pro vás tato myčka jako stvořená. Senzorová technologie 6. smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technologii ušetříte čas i peníze.

Odstraní skvrny

Mytí, namáčení a oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Světelná signalizace

Světelný paprsek, který je promítán na podlahu, vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět, jestli je myčka ještě v provozu.

Třetí zásuvka

Třetím košem je příborová zásuvka, která vám dovolí využít myčku ještě více optimálním způsobem. Je skvělá pro příbory a ostatní malé kuchyňské náčiní.

Fold-down podpora ve spodním košíku

Potřebujete vytvořit větší prostor? Díky fold-down podpoře, kterou je myčka vybavena, spodní koš získá více místa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 43 db
Počet programů 9
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WSIP 4O23 PFE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi