Whirlpool WHM 4611

9 990 Kč ? Ušetříte 5 % 9 441 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 94,41 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Truhlicová mraznička Whirlpool WHM 4611 2 poskytuje pro uskladnění potravin velký Space Max objem až 437 litrů. O důkladné mrazení se stará výkonný kompresor, termostat a chladící směs R600a. Za 24 hodin zmrazí až 21 kg potravin. Využijte i užitečnou funkci rychlého zmrazení. Menší potraviny můžete uložit do 4 košů, díky kterým budete mít vždy přehled o každé surovině mrazem. Výkonná mraznička Whirlpool WHM 4611 2 v případě výpadku elektrického proudu udrží nízkou teplotu až po dobu 35 hodin, takže o Vaše potraviny bude vždy dokonale postaráno. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 5 %

Třída energetické účinnosti 2021: F

Popis produktu

Space Max objem

Hodně potravin a málo místa v mrazničce. To už nehrozí. Praktická truhlicová mraznička Whirlpool WHM 4611 2 disponuje mimořádně velkým objemem Space Max a to až 437 litrů. Takto budete mít jistotu, že se do mrazničky vejdou všechny požadované potraviny. Menší suroviny můžete uskladnit do 4 praktických košů, které jsou součástí výbavy mrazničky. Díky nim budete mít vždy po ruce malé balíky potravin, které nemusíte hledat mezi ostatními. Kromě toho budete mít dokonalý přehled o všem, co se v mrazničce nachází. 

Led systém

Nový LED systém zvyšuje viditelnost v celém prostoru mrazničky.

Skvělý výkon

Zajistěte pro své potraviny dokonalou mrazničku, která se postará o jejich kvalitní zmrazení. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 21 kg surovin. O důkladné mrazení se kromě výkonného kompresoru stará i termostat a kvalitní chladící směs R600a. V případě výpadku elektrického proudu se už nemusíte bát o uskladněné potraviny, mrazák si i tomto případě dokáže udržet nízkou teplotu až po dobu 35 hodin. Zvolte si mrazničku, která je skvělým pomocníkem při uskladňování a uchovávání kvality Vašich potravin.

Funkce rychlého zmrazení

Potřebujete v krátkém čase zmrazit větší množství potravin? Žádný problém. Výkonná truhlicová mrazničkadisponuje užitečnou funkcí rychlého zmrazení, díky kterému budou Vaše potraviny dokonale zmražené a to v krátké době. Na zmrazení určitých potravin využijte speciální rychlozmrazovací prostor v mrazničce, který zajistí efektivnější a rychlejší výsledky mrazení. S výkonnou mrazničkou Whirlpool WHM 4611 2 nejenže zabezpečíte Vašim potravinám dokonalou péči a bezpečné uskladnění, ale výrazně Vám i ušetří Váš vzácný čas.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 140,5 cm
  • Celkový čistý objem 437 L
  • Mrazící výkon 21 kg/24h
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 140,5 cm
Výška: 91,6 cm
Hloubka: 69,8 cm
Hmotnost: 47,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 437 L
Celkový hrubý objem: 460 L
Typ ovládání: mechanické
Počet košů: 4

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 344 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 35 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Mraznička

Mrazící výkon: 21 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: WHM4611 2

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHM 4611

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHM 4611