Whirlpool WHM 4611


Truhlicová mraznička, Energetická třída F, Objem: 437 l, Roční spotřeba energie: 344 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Mrazicí výkon: 21 kg/24h, Akumulační doba: 35 h, Počet košů: 4, Rychlé zmrazení: Ano", Šířka: 140,5 cm, Výška: 91,6 cm, Hloubka: 69,8 cm. Více info


Cena 12 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 123 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Truhlicová mraznička Whirlpool WHM 4611 2 poskytuje pro uskladnění potravin velký Space Max objem až 437 litrů. O důkladné mrazení se stará výkonný kompresor, termostat a chladící směs R600a. Za 24 hodin zmrazí až 21 kg potravin. Využijte i užitečnou funkci rychlého zmrazení. Menší potraviny můžete uložit do 4 košů, díky kterým budete mít vždy přehled o každé surovině mrazem. Výkonná mraznička Whirlpool WHM 4611 2 v případě výpadku elektrického proudu udrží nízkou teplotu až po dobu 35 hodin, takže o Vaše potraviny bude vždy dokonale postaráno.

Space Max objem

Hodně potravin a málo místa v mrazničce. To už nehrozí. Praktická truhlicová mraznička Whirlpool WHM 4611 2 disponuje mimořádně velkým objemem Space Max a to až 437 litrů. Takto budete mít jistotu, že se do mrazničky vejdou všechny požadované potraviny. Menší suroviny můžete uskladnit do 4 praktických košů, které jsou součástí výbavy mrazničky. Díky nim budete mít vždy po ruce malé balíky potravin, které nemusíte hledat mezi ostatními. Kromě toho budete mít dokonalý přehled o všem, co se v mrazničce nachází. 

Led systém

Nový LED systém zvyšuje viditelnost v celém prostoru mrazničky.

Skvělý výkon

Zajistěte pro své potraviny dokonalou mrazničku, která se postará o jejich kvalitní zmrazení. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 21 kg surovin. O důkladné mrazení se kromě výkonného kompresoru stará i termostat a kvalitní chladící směs R600a. V případě výpadku elektrického proudu se už nemusíte bát o uskladněné potraviny, mrazák si i tomto případě dokáže udržet nízkou teplotu až po dobu 35 hodin. Zvolte si mrazničku, která je skvělým pomocníkem při uskladňování a uchovávání kvality Vašich potravin.

Funkce rychlého zmrazení

Potřebujete v krátkém čase zmrazit větší množství potravin? Žádný problém. Výkonná truhlicová mrazničkadisponuje užitečnou funkcí rychlého zmrazení, díky kterému budou Vaše potraviny dokonale zmražené a to v krátké době. Na zmrazení určitých potravin využijte speciální rychlozmrazovací prostor v mrazničce, který zajistí efektivnější a rychlejší výsledky mrazení. S výkonnou mrazničkou Whirlpool WHM 4611 2 nejenže zabezpečíte Vašim potravinám dokonalou péči a bezpečné uskladnění, ale výrazně Vám i ušetří Váš vzácný čas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 140.5 cm
Celkový čistý objem 437 L
Mrazící výkon 21 kg/24h
Rychlé zamražení Ano
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Whirlpool WHM 4611

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jakub

8. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velký objem

Po 3 letech stále bez problému slouží.