Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart trouba se 6. smyslem Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS v černé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí přípravu jídla Cook4 s možností pečení na 4 úrovních současně. Ovládá se pomocí černobílého 3,5" dotykového displeje nebo prostřednictvím mobilního zařízení připojeného přes Wi-Fi. Vnitřní objem smart trouby dosahuje 73 l. Dvířka trouby jsou vybavena čtverným sklem a SoftClosing otevíráním. Vestavná trouba Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS nabízí několik funkcí pečení. Pro bezpečnost je inteligentní trouba vybavena dětskou pojistkou. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool W9 OP2 4S2 H

Vestavná smart parní trouba se 6. smyslem Whirlpool W9 OP2 4S2 H v nerezové barvě a úpravou proti otiskům je zařazena do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí přípravu jídla na páře při…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou smart troubou Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno prostřednictvím barevného 3,5" dotykového displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadovaná nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černého pláště. Trouba je předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi. Tuto inteligentní troubu můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného přes Wi-Fi.

Trouba z řady W collection W9

Vestavná trouba s nadčasovým designem z kolekce W9 dokonale doplní téměř každou moderní kuchyni. Spotřebič je snadno integrovatelný a vytváří tak atraktivní prostor v kuchyni. Kolekce W9 z řady vestavných spotřebičů je inspirována minimalistickým designem s inovativními technologiemi. Stane se tak skvělým řešením pro vaši kuchyni.

Funkce 6. smysl Live

Funkce 6. smysl LiveConnectivity umožňuje připojit inteligentní vestavnou troubu k internetu přes integrovaný Wi-Fi modul. Speciální funkce 6. smysl Live od společnosti Whirlpool umožňuje ovládat vestavnou troubu odkudkoliv a kdykoliv. Aplikace 6. smysl Live umožňuje také vytváření, ukládání a načítání vlastních nastavení, nabízí doporučení a cenné rady, které zjednodušují práci v domácnosti a poskytují komfortní používání trouby. Pomůže připravit z obyčejných jídel kulinářská díla.

Aplikace 6. smysl Live

Aplikace 6. smysl Live umožňuje ovládat funkce trouby dálku, odkudkoliv a kdykoliv potřebujete. Inteligentní spotřebič lze zapnout, zvolit program a nastavit optimální parametry pro pečení. Kromě toho umožňuje i vytvořit si vlastní nákupní seznam a ukládat si nové recepty.

Displej bude vaším osobním asistentem při vaření

SmartDisplay je šestibarevná 3,5palcová dotyková obrazovka, která umožňuje maximálně využít pokročilé funkce vestavné trouby, jakož i připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, které zajišťují skvělou kvalitu zvuku formátu MP3. Displej zobrazuje sekvenci obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které jsou nápomocné pro proces vaření. Jednoduše si vyberete ze 60 kulinářských možností v 6 automatických programech. 6. smysl spolu s troubou vás bude provázet každým krokem receptu.

6. smysl LifeStyle

Tato funkce zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého uživatele. Své oblíbené recepty si velmi jednoduše najdete. Seřadí se podle kategorie produktů nebo vašich osobních nastavení, např. pro vegetariány či milovníky grilování. Trouba automaticky nastaví parametry: teplota, čas vaření, nastavení zahřívání, které jsou potřebné pro pečení určitého pokrmu.

Funkce Cook4

Pro přípravu různých druhů pokrmů, jejichž příprava vyžaduje stejnou teplotu můžete využít funkci Cook4 a péct na čtyřech úrovních současně. Horký vzduch je distribuován po celém prostoru trouby a pomáhá rychleji upéct oblíbené pokrmy. Kruhové topné těleso rozptyluje horký vzduch, aby se jídlo upeklo z každé strany rovnoměrně a co nejrychleji. Využijete ji například při přípravě sušenek, koláčů, okrouhlé (i mražené) pizzy a na přípravu kompletního jídla. Dokonalých výsledků dosáhnete, pokud se budete řídit tabulkou v návodu k použití. S Cook4 je příprava jídel radostí. Vůně jednotlivých připravovaných jídel se navzájem nemísí. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje po celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečeno z každé strany a v co nejkratším čase.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokrmem do trouby, bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i energii.

Jednoduchý systém čištění trouby pyrolýzou

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, které vznikají při pečení. I ty nejtěžší nečistoty ve vnitřních prostoru lze jednoduše odstranit. Pyrolytický program čištění promění nečistoty na jednoduše odstranitelný popel. Troubu je potřeba zahřát až na 500 °C.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na 2 úrovních. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek se SoftClosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání, pro dokonalou pohodlnost.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeťmi trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného čtverného skla s pomalým zavíráním. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti. Dodatečná ochrana pro zablokování ovládacího panelu trouby umožňuje předejít nechtěnému přenastavení trouby.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečicí plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou vaši rodinu a přátele.

Funkce trouby:

 • Nastavení jazyka
 • Víceúrovňové pečení
 • Automatické programy
 • Speciální funkce
 • Rychlý předehřev
 • Horkovzdušný ohřev / Ventilátor s topným tělesem
 • Ventilátor + statický horní a spodní ohřev
 • Statický horní + spodní ohřev
 • Gril
 • Samočištění trouby

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3650 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 40,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou

Konektivita

Délka kabelu: 0,9 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3650 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991569260

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miroslav, 27.4.2020

Příslušenství k Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS