Whirlpool AKT 8190/BA


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 5,1 kW, černá barva, Výška: 4,6 cm, Šířka: 58 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 8 099 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 81 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Whirlpool AKT 8190 / BA umožňuje rychlé, bezpečné a čisté vaření s nízkou spotřebou. Pro vaše komfortní vaření jsou k dispozici 4 varné zóny, z toho jedna je dvojitá pro objemnější hrnce a jedna zvětšená do tvaru oválu na pečení. Model má velmi praktickou dětskou pojistku, časovač, ukazatel zbytkového tepla. Předností je velmi jednoduché ovládání pomocí dotykového ovladače v přední části. Sklokeramická varná deska Whirlpool AKT 8190 / BA je v provedení trendové černé a velmi snadno se díky sklokeramické povrchu udržuje a čistí.

Praktický pomocník

Sálavá sklokeramická deska Whirlpool AKT 8190/BA je vyrobena v černé barvě a zajímavého designu dosáhla díky zkoseným hranám po obvodu. Tento model se vyznačuje hladkým povrchem, díky čemuž se komfortně udržuje v čistotě. Elegantní design předurčuje tento typ desky do moderně zařízených kuchyní. Deska je vyrobena z vysoce odolného sklokeramického SchottCeran-u. Díky tomu, že má rovný a hladký povrch je tento model vhodný i jako odkládací či pracovní prostor. Proto v době, kdy ji nebudete používat k vaření, bude deska k dispozici, což jistě oceníte zejména, pokud máte málo odkládacího prostoru.

Varné zóny

Sklokeramická varná deska disponuje 4 varnými zónami. K dispozici je přední levá zóna/Booster s výkonem 1200 W a průměrem 145 mm. Levá zadní zóna má průměr 120/210 mm, je dvojitá a její výkon je 750/2100 W. Průměr pravé zadní zóny je 145 mm a výkon/Booster 1200 W. Poslední varná zóna pravá přední s průměry 145/250 mm a výkon je 1000/1800 W. Dvojitá přední pravá zóna je oválná a přizpůsobuje se velikosti hrnce, takže nedochází ke zbytečné ztrátě energie. Oválná varná zóna umožňuje nastavit varnou plochu podle tvaru vašeho hrnce. Dvojitá varná zóna stejně umožňuje všestranné využití varné zóny ať už pro menší nebo vaši ndoby. Jediným dotykem si nastavte varnou zónu podle potřeby.

Využijte zbytkové teplo

Indikátor zbytkového tepla vás upozorní na fakt, že jsou varné zóny ještě horké a není bezpečné se jich dotýkat. Ihned po zhasnutí kontrolky je možné se varné plochy bezpečně dotýkat nebo pokládat na ni předměty.

Vařte rychleji

Funkce Booster umožňuje rychle ohřát varnou zónu. Pokud potřebujete uvařit vodu za krátký čas s touto funkcí to není problém. Indukční varná deska přivede vodu do varu za krátký čas a pak udržuje teplotu varu, čímž zároveň snižuje spotřebu energie.

Časovač

Jedná se o praktickou funkci, která vám umožní nastavit si časomíru/kuchyňské minutky. Po uplynutí stanovené doby se časovač automaticky vypne.

Bezpečnost

Provoz spotřebiče je bezpečný a to díky indikaci zbytkového tepla. Kontrolka svítí celou dobu, dokud je spotřebič horký a díky tomu se vyhnete popálení. Kromě této funkce je k dispozici i dětská pojistka.

Ovládání

Ovládání je dotykové a nachází se v pravé přední části. Ovládací prvky jsou snadno dostupné.

Údržba

Údržba sklokeramické varné desky je komfortní díky jejímu hladkému povrchu. Povrch stačí očistit pomocí běžně dostupných čisticích prostředků, nebo při větším znečištění můžete spotřebič očistit za pomoci škrabky na sklokeramické povrchy.

Praktický pomocník - Whirlpool AKT 8190/BA

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 58 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Standardní varná deska 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 5.1 kW
Napájení 230 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKT 8190/BA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi