Whirlpool AKR 749/1 IX


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 304 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: E, Celková spotřeba: 61,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 59,9 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 3 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 31 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 IX v nerezovém barevném provedení je zařazen do energetické třídy D. Jeho šířka je 60 cm. Při odsávání pár máte na výběr 3 úrovně odsávání a maximální kapacita odsávání je 304 m³/h. Montáž je možná s odtahem nebo recirkuáciou. Hladina hluku dosahuje na nejnižší úrovni 62 dB. Příkon motoru v odsavači je 130 W. Osvětlení pracovní plochy zabezpečují 2 halogenové žárovky. Odsavač je vhodný pro zabudování do kuchyňské linky.

 

 

 

Výsuvný odsavač par

Výsuvný vestavěný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 IX přináší unikátní design spolu s mimořádným výkonem a zaručenými výsledky. Je navržen tak, aby zabíral co nejméně místa v kuchyni. Svým designem padne do většiny kuchyní. O šířce 60 cm je určen pro instalaci pod kuchyňskou skříňku, nad varnou desku. Spolehlivě odstraní páru a pachy vznikající při vaření. Energetická třída D zajistí dostatečný výkon odsavače a šetrnou spotřebu energie.

Odtah nebo recirkulace

Výsuvný odsavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Recirkulace je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr Whirlpool AKB 000/1. Odsavač je vybaven třemi stupni výkonu pro odtah páry a pachů vznikajících při vaření. Maximální výkon je 304 m³/hod. Navzdory mimořádnému výkonu pracuje odsavač příjemně potichu (max. 62 db), což oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod digestoří i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i 2 x kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.9 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 304 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKR 749/1 IX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi