Whirlpool AKR 747 IX/1


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 400 m3, Maximální hlučnost: 70 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 55,3 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 59,9 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 747 IX/1 má šířku 60 cm. Na přední straně se nachází nerezová lišta, na níž jsou tlačítka pro snadné ovládání. K dispozici jsou tři stupně výkonu. Odsavač má připojení pro odsávání do komína nebo na recirkulaci. Odsávání probíhá do horní strany a osvětlení je přizpůsobeno pomocí halogenové žárovky. Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 747 IX/1 zabezpečuje plynulou regulaci výkonu jednoho motoru s kapacitou odsávání 400 m³/hod. Odsavač par vám zpříjemní chvíle při vaření a zajistí příjemné prostředí v každé kuchyni.

 

 

 

Kuchyň bez výparů

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů ideální možností je při jeho přípravě využít digestoř, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností. Odsavač par Whirlpool AKR 747 IX/1 3 rychlostní stupně odsávání výparů, které si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby při vaření. Sací výkon výsuvného digestoře je 400 m³ / hod. Provoz odsavači je v rozmezí hluku, 60 - 70 dB. Odsavač pracuje na principu odtahu do komína nebo na principu recirkulace (uhlíkový filtr není součástí, nutné doobjednat Whirlpool AKB 000/1). Výkon odsavače parby měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Design bez omezení

Digestoř je nejen výkonný ale i designově příjemný. Jeho povrchové provedení v antracitové barvě z něj dělá příjemného společníka do téměř každé kuchyně, který vám umožní neomezenou svobodu pohybu. Jeho šířka je 60 cm. Potěší vás i jednoduché ovládání, které se realizuje pomocí tlačideil jakož i praktické osvětlení, tvořené dvěma 20 W halogenovými žárovkami, které příjemně osvětlí pracovní plochu. Součástí odsavače jsou také 2 hliníkové tukové filtry na zachycování mastnotny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.9 cm
Maximální hlučnost 70 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 400 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKR 747 IX/1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi