Wacom Intuos S Bluetooth grafický tablet černý


Grafický tablet, Velikost aktivní plochy: 152 x 95", Citlivost přítlaku: 4096, Konfigurovatelná tlačítka: 4, Podporovaný OS: Windows 7, MAC OS X 10.11, černá. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Grafický tablet Wacom Intuos S v černém provedení se vám stane skvělým pomocníkem při digitálním kreslení, malování či editování fotografií. Poskytne aktivní plochu 152 × 95 mm s rychlostí snímání až 133 pps a rozlišením 2 540 lpi. Zařízení dokáže detekovat 4 096 úrovní přítlaku hrotu pera Wacom Pen 4K. Disponuje 4 programovatelnými tlačítky ExpressKeys a poutkem na pero. K zařízením se připojí prostřednictvím USB kabelu nebo bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Napájení zajišťuje zabudovaná baterie s kapacitou 1 265 mAh.

Popusťte uzdu fantazii

Grafický tablet Wacom Intuos S představuje precizní zařízení, které vám umožní tvořit a upravovat digitální obsah. Na aktivní ploše o rozměrech 152 × 95 mm dokáže snímat s rozlišením až 2 540 lpi, díky čemuž budou linie jemné a přesné. Ve výbavě nechybí ani 4 programovatelná tlačítka ExpressKeys, která se postarají o snadné ovládání a práci v grafických programech.

Ergonomické pero

Pro psaní a kreslení na tabletu je k dispozici pero Wacom Pen 4K, které vám díky 4 096 úrovním přítlaku nabídne přesnější kreslení a přirozený pocit z práce. Ve svém nitru má praktický prostor pro uložení 3 náhradních hrotů, takže je budete mít vždy po ruce. Pero se vyznačuje ergonomickým tvarem vhodným pro použití pravou i levou rukou a pogumovanou přední částí pro pevný úchop.

Bezdrátové připojení

Neomezujte se délkou kabelu a kreslete z pozice, která je vám nejpohodlnější. Díky bezdrátovému připojení prostřednictvím rozhraní Bluetooth získáte při práci plnou flexibilitu. Součástí tabletu je také zabudovaná baterie s kapacitou 1 265 mAh, která je zárukou více než 15hodinové výdrže.

Výbava

Jednolitý design grafického tabletu je doplněn žlábkem sloužícím k odložení pera a praktickým poutkem. USB kabel, který slouží k připojení k zařízením a také dodávané balení je nyní bez PVC. Při registraci produktu si navíc budete moci vybrat dva ze třech kreativních programů - Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 nebo CLIP STUDIO PAINT PRO.

Obsah balení

  • Grafický tablet Wacom Intuos S s Bluetooth
  • Pero Wacom Pen 4K
  • USB kabel
  • 3 náhradní hroty umístěny uvnitř pera
  • Nástroj pro výměnu hrotů
  • Průvodce instalací

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Wacom Intuos S Bluetooth grafický tablet černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi