Wacom Intuos Pro L grafický tablet


Grafický tablet, Velikost aktivní plochy: 311 x 216", Citlivost přítlaku: 8192, Konfigurovatelná tlačítka: 8, Podporovaný OS: Windows 7, MAC OS X 10.10, černá. Více info


Cena 13 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální grafický tablet Intuos Pro L je v černém provedení. Toto zařízení ocení hlavně grafici a architekti, kteří potřebují kreslit s vysokou přesností. Ergonomický design zaručuje pohodlné používání pro praváky i leváky. Tablet disponuje dotykovým kruhem a 8 nastavitelnými tlačítky, které se nacházejí na boční straně. Aktivní plocha má rozměr 311 × 216 mm. Na kreslení po aktivním povrchu se používá pero s vyměnitelným hrotem. Stylus nabízí 2 programovatelná tlačítka. Připojení zajišťuje Bluetooth i USB kabel v délce 2 m. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Windows a Mac.

Provedení

Wacom Intuos Pro L v černém provedení se vyrábí z prvotřídních materiálů, jako je kompozitní pryskyřice z eloxovaného černého skla a sklolaminátu. Tablet má tloušťku pouze 8 mm a hmotnost 1300 g. Největší část plochy tabletu zabírá aktivní oblast o rozměrech 311 × 216 mm, která dokáže zachytit až 8 192 úrovní přítlaku. Zařízení disponuje dotykovým kruhem a 8 programovatelnými tlačítky.

Wacom Pro Pen 2

Wacom Pro Pen 2 je bezbateriové pero, které umožňuje pohodlné kreslení v pravé i levé ruce. Disponuje 2 programovatelnými tlačítky a vyměnitelným hrotem. Stylus je dodáván spolu se stojanem, ve kterém se nacházejí náhradní hroty.

Multidotyková gesta

Zařízení disponuje multidotykovými gesty. Pomocí nich si můžete projekt přibližovat, oddalovat, otáčet nebo jinak se po něm pohybovat. Gesta můžete aktivovat pomocí posuvného tlačítka, které se nachází na boční straně tabletu.

Připojení

Tablet má několik možností připojení. Wacom Intuos Pro můžete připojit pomocí dodávaného USB kabelu v délce 2 m. Pokud nechcete, aby vám na pracovním stole překážely kabely, můžete grafický tablet připojit pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.

Nastavení a služby

Pro správné fungování zařízení je nutné stáhnout ovladače a v případě připojení přes Bluetooth i spárování s počítačem. Po registraci získáte přístup ke službě Inkspace s 5GB úložným prostorem. V ní si můžete své soubory dále upravovat a exportovat do formátu PSD, SVG, PNG, JPG i WILL.

Obsah balení:

  • Wacom Intuos Pro L tablet
  • Wacom Pro Pen 2
  • Stojan na pero s vyměnitelnými hroty
  • 4 barevné kruhy na pero
  • 2m USB kabel
  • Instalační příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Wacom Intuos Pro L grafický tablet

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi