Vyhřívané bačkory

S vyhřívanými bačkorami už vás nohy zábst nebudou. Buďte tuhle zimu připraveni a zachumlejte se do bačkor, které vaše nohy udrží v teple. Vedle měkkých a teplých bačkor, které zahřívá elektrické teplo, vám některé modely nabídnou i uklidňující masáž.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Orava SW-470

ORAVA SW-470, elektricky radiator na obuv a rukavice

Vysoušeč obuvi, Vytápěcí výkon: 70 W, Počet žeber: 8, Počet úrovní výkonu: 1, Hmotnost: 16,5 kg


1 599 Kč

O kategorii

Vyhřívané bačkory zaženou zimu

Vyhřívané bačkory jsou tím nejlepším receptem na studené nohy. Příjemný plyšový, flanelový nebo jiný teplý huňatý materiál zajistí, že vaše nohy jen tak něco neofoukne. Ať už jste přirozeně zimomřiví, nebo jste právě promrzli v nevlídném počasí, vyhřívací bačkory vám znovu rozproudí krev.

Vnitřní látka je většinou pratelná, takže ji můžete bez obav hodit do pračky a nemusíte obávat zápachu po delší době užívání svých vyhřívaných bačkor. A jak na teplo? Bačkory nebo vyhřívací boty jednoduše zapojíte do zásuvky a uvelebíte se do svého oblíbeného křesla. U většiny standardních vyhřívacích bačkor můžete nastavovat různé stupně teploty ohřívání a najdete u nich i bezpečnostní funkce, jako je ochrana proti přehřátí či automatické vypnutí po určité době.

Další vyhřívací vybavení pro pevné zdraví i pohodlí

Vyhřívací bačkory nejsou tím jediným vyhřívacím vybavením. Vyhřívací deky vám kromě zimy pomohou i v případě zdravotních problémů. Suché teplo je totiž ideální léčbou bolavých zad, svalů a kloubů. Pokud vás trápí migrény či menší specifické oblasti těla, nemusíte hned sahat po velké vyhřívací dece. Vyzkoušejte třeba vyhřívací dečky na krk a ramena a vyhřívané podušky.

Vyhřívací pomůcky jsou skvělou volbou také po namáhavých sportovních aktivitách a při namožených svalech. A abyste měli maximální pohodlí, některé vyhřívané bačkory či deky dokonce využívají chytré telefony. Určité modely můžete propojit s mobilní aplikací a regulovat si teplotu přímo z mobilu, takže se nemusíte nikam ohýbat. Vyhřívané podušky pak pro tyto účely bývají vybavené jednoduchým ovladačem.