ViewSonic VA3456-MHDJ černý


Monitor, rovná, 34 ", IPS, 3440x1440 px, 75 Hz, Vestavěné reproduktory, HDMI, DisplayPort. Více info


Cena 12 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 129 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Monitor ViewSonic VA3456-MHDJ v černém provedení má nastavitelný stojan, který umožní polohovat monitor a nastavovat jeho výšku a sklon. Disponuje 34" IPS displejem s WQHD rozlišením 3 440 × 1 440 px, poměrem stran 21 : 9, obnovovací frekvencí 75 Hz a 4ms dobou odezvy. Barevné scény budou jasné a plné barev díky jasu 400 cd/m2 a kontrastu 1000 : 1. O plynulé zpracování obrazu se postará technologie AMD FreeSync. Při dlouhodobém používání a sledování obrazovky vaše oči ochrání technologie Flicker Free a Blue Light. S podporou VESA standardu 100 × 100 mm ho můžete připevnit na stěnu. Monitor má v rozhraní porty DisplayPort, 2× HDMI 2.0 a sluchátkový výstup.

Neuvěřitelné detaily s WQHD

Díky podrobnějším obrázkem a extra rozlišení WQHD 3 440 × 1 440 px je multitasking příjemnější a efektivnější. Mimořádně široký poměr stran 21 : 9 navíc dělá hry a filmy přitažlivějšími než kdykoliv předtím.

Široký pozorovací úhel

Vychutnejte si přesné a živé barvy s konstantní úrovní jasu bez ohledu na to, jaký je výhodný bod. Díky technologii panelů SuperClear IPS poskytuje tento monitor stejnou kvalitu obrazu, ať už se na obrazovku díváte shora, zdola, zepředu nebo z boku.

Vylepšení HDR 400

Tento monitor má technologii High Dynamic Range (HDR) s profesionálním barevným rozsahem. Ten poskytuje kontrast a barevný výkon, jenž splňuje standard HDR 400, který je definovanejší a přesahuje možnosti běžných monitorů.

Adaptive Sync

Díky technologii Adaptive Sync je eliminováno trhání obrazovky a trhané frekvence snímků, aby bylo možné zajistit plynulý obraz v každé scéně.

Ergonomická pracovní stanice

Monitor obsahuje ergonomický stojan, který umožňuje snadné naklonění, otočení monitoru a nastavení výšky do ideální polohy, díky čemuž je vhodný pro samostatné používání nebo při skupinové diskusi a sdílení obrazovky.

Silný zvuk

Tento monitor je integrovaný s duálními 3wattovými stereoreproduktory. V kombinaci s neuvěřitelným výkonem obrazovky poskytuje tato kombinace úplné smyslové ponoření.


Pohodlné prohlížení

Technologie Flicker-Free a filtr modrého světla pomáhají eliminovat namáhání očí při delším sledování.

Nízká spotřeba energie

Tento monitor byl navržen s ohledem na energetickou účinnost. Jeho součástí je režim Eco Mode, který spotřebovává méně energie a vede k menší uhlíkové stopě a snížení režijních nákladů na kancelář.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 34 "
Rozlišení displeje (px) 3440x1440
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 75
Vestavěné reproduktory Ano
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie IPS
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C napájení Ne
USB-C Power Delivery Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ViewSonic VA3456-MHDJ černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi