Valera ePower 2010 eQ RC D 000092428


Fén, Příkon: 1600 W, Počet rychlostí: 3, Počet teplotních stupňů: 3, Počet nástavců: 2, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Difuzér, Délka kabelu: 3 m, Cestovní pouzdro, Hmotnost: 920 g. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální fén Valera ePower 2010 s digitálním BLDC motorem, s příkonem 1 600 W a technologií Smart Airflow, nabízí 3 rychlosti a 3 stupně nastavení teploty.

Valera ePower 2010 eQ RC D 000092428 fén

 • Evoluční digitální BLDC motor zajistí životnost až neuvěřitelných 10 000 hodin
 • Technologie Smart Airflow zajistí rovnoměrné proudění vzduchu
 • Funkce ionizace pro dokonale hladké a zářivé vlasy
 • 30% úspora energie oproti běžným fénům
 • Technologie eQ-AIRcontroller
 • Ekologický provoz (bez karbonových emisí)
 • 6 možností nastavení rychlosti proudění vzduchu/teploty
 • Flexibilní kabel s Rotocordem
 • Studený vzduch
 • Hlučnost: 69 dB
 • Příkon: 1 600 W
 • Hmotnost: 445 g

Nejlepší péče pro vaše vlasy

Také chcete o své vlasy pečovat jen s těmi nejkvalitnějšími přípravky a pomůckami? Tu nejlepší možnou péči vašim vlasům dopřeje fén Valera ePower 2010 eQ. Evoluční digitální BLDC motor zajistí fénu životnost až neuvěřitelných 10 000 hodin. Stane se tak spolehlivým a profesionálním pomocníkem na dlouhé roky. Díky příkonu 1 600 W bude vysoušení vlasů rychlé a energeticky úsporné, spotřebuje totiž až o 30 % méně energie než klasické fény. Jeho provoz je navíc bez karbonových emisí a tedy dbá na ekologii. Fén je vybaven i praktickou funkcí ionizace, která eliminuje nepříjemnou elektrizaci vlasů a jejich třepení, lámání a cuchání. Pomocí fixace studeným vzduchem si rychle a šetrně vytvarujete a zafixujete účes, který vám potom dlouho vydrží. Manipulace s fénem je velmi snadná, navzdory jeho robustní konstrukci a množství nabízených funkcí je jeho hmotnost pouhých 445 g, je tedy ultralehký.

Speciální technologie proudění vzduchu

Tento praktický pomocník je vybaven technologií Smart Airflow, která se postará o rovnoměrné proudění vzduchu. Vysoušení je tak rychlejší a o mnoho kvalitnější. Síla proudění vzduchu dosahuje až 93 m³/hod. Podle potřeby a typu vlasů si můžete vybrat ze tří rychlostí a tří různých teplot vzduchu.

Praktické příslušenství

Bojujete také při každém fénování se zamotaným kabelem? S tím je konec, s tzv. rotocordem už nebudete. Tato funkce umožňuje otáčení přívodní šňůry o 360 stupňů, čímž vám podstatně zpříjemní celkovou manipulaci s vysoušečem. V balení naleznete 2 profesionální koncentrátory se speciální povrchovou úpravou Touch Me (7,5 cm a 6 cm), díky které zůstávají chladné i při vysokém výkonu. Dále v balení najdete difuzér, který vaši vlasům dodá požadovaný objem. A v neposlední řadě je součástí balení i praktické pouzdro, se kterým fén snadno sbalíte na cesty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 920 g
Délka kabelu 3 m
Počet rychlostí 3
Ionizátor Ano
Příkon 1600 W
Počet nástavců 2
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ne
Cestovní pouzdro Ano
Sklopná rukojeť Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Valera ePower 2010 eQ RC D 000092428

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi