TrueCam M7 GPS Dual

 • Výprodej

Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 2 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 3 188 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Duální autokamera TrueCam M7 GPS Dual s 2" displejem se stane praktickým pomocníkem ve vašem autě. Zaznamená vaši jízdu, dopravní situaci i případně dopravní kolize, což pomůže při objasňování přestupků a nehod. Rychlá instalace díky magnetickému držáku. Hlavní přední kamera s úhlem záběru 150° nahrává snímky ve Full HD kvalitě, zadní kamera s úhlem záběru 130° natáčí záběry v HD kvalitě. Optický snímač a čočka zachytí vše důležité během dne i noci. Podporuje funkci WDR, nahrávání ve smyčce, parkovací režim. Nechybí G-senzor pro uzamčení záběrů. Napájení je zajištěno přes superkondenzátor.

Zaznamenejte dění kolem svého auta

Duální autokamera TrueCam M7 GPS Dual vám zajistí větší klid při každé jízdě. Můžete se spolehnout na kvalitní záznamy, na kterých budou skvěle čitelné RZ ostatních vozidel v okolí. Obě kamery disponují citlivou optikou, jež zajistí skvělé záběry i za horších světelných podmínek, ve dne i v noci. Přední kamera vytváří záznam v maximálním rozlišení Full HD 1920 × 1080 pixelů. Díky širokoúhlému objektivu s úhlem záběru 150° budou na záznamu patrné i okraje vozovky. Zadní kamera nahrává v HD rozlišení 1280 × 720 pixelů a její objektiv disponuje 130° úhlem záběru. Technologie WDR zajistí i ostré záběry při náhlém a prudkém osvětlení, které typicky nastává při výjezdech z tunelů či při míjení protijedoucích aut v noci. Veškeré záznamy lze ukládat na paměťové microSD karty s maximální kapacitou 64 GB.

GPS lokalizace s databází rychlostních radarů

V minimalistickém držáku přední autokamery se ukrývá GPS modul, který zprostředkovává rychlé a přesné určování vaší aktuální polohy, kterou je možné zobrazovat přímo ve videozáznamech pro jednodušší identifikaci místa případné kolize. Součástí kamery je také databáze rychlostních radarů ve 36 zemích. Tato databáze obsahuje více než 40 tisíc míst a neustále se rozrůstá. GPS signál vám zajistí i pohodlnou kontrolu vaší rychlosti, kterou lze zobrazovat na 2" displeji kamery.

Pohlídá vaše auto i na parkovišti

Součástí systému kamer je i G-senzor, který snímá pohyby vašeho auta a v případě rozeznání náhlého pohybu či otřesu zahájí nahrávání. Nahrávání je možné pouze v případě, že kamera zůstane připojena ke zdroji napájení. Nouzové nahrávaní vám pomůže objasnit, kdo vám na parkovišti poškodil auto. Další funkcí G-senzoru je rozpoznání nárazu při dopravní nehodě, kdy dojde k automatickému uzamknutí příslušeného záznamu proti přepsání.

Jednoduché a komfortní používání

Součástí balení je potřebné příslušenství a kabeláž pro bezproblémovou instalaci celého systému do vašeho vozu. Uživatelské prostředí kamery je lokalizováno do českého jazyka a zároveň je intuitivní, takže si s nastavením poradí opravdu každý. Držáky na kamery se instalují přímo na sklo pomocí 3M nálepek, které je spolehlivě udrží na místě. Samotná kamera se do držáků uchycuje pomocí silných magnetů, takže je následná manipulace s nimi velmi rychlá a pohodlná.

Obsah balení: Autokamera TrueCam M7 GPS Dual, zadní kamera, magnetický GPS modul, magnetický držák s 3M nálepkou, adaptér do autozapalovače se dvěma USB výstupy, napájecí 3m micro USB kabel, propojovací kabel zadní kamery, microSD/USB adaptér k přenosu souborů do PC, datový USB kabel pro aktualizaci GPS modulu, náhradní 3M nálepka pro opětovné přilepení držáku na sklo (2×), 3M držák pro uchycení napájecího kabelu (5×), ochranný obal pro uschování a přenášení, nástroj na kabel, návod.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

4,5 / 5

4 recenze TrueCam M7 GPS Dual

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

9. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


 • Nemluví
 • Nemluví

JANA

27. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • perfektní pomocník v kuchyni
 • palačinky jedna jako druhá
 • nic

Již jsem tento produkt jednou nakupovala jako dárek. Podle kladných ohlasů jsem zakoupila i pro sebe.


Aneta

29. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Radar

Spokojenost


Jitka

23. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • ostrost
 • kvalita záznamu
 • dokonalá velikost přední i zadní kamery
 • žádné