TrueCam M7 GPS Dual

Duální autokamera TrueCam M7 GPS Dual s 2" displejem se stane praktickým pomocníkem ve vašem autě. Zaznamená vaši jízdu, dopravní situaci i případně dopravní kolize což pomůže při objasňování přestupků a nehod. Rychlá instalace díky magnetickému držáku. Hlavní přední kamera s úhlem záběru 150° nahrává snímky ve Full HD kvalitě, zadní kamera s úhlem záběru 130° natáčí záběry v HD kvalitě. Optický snímač a čočka zachytí vše důležité během dne i noci. Podporuje funkci WDR, nahrávání ve smyčce, parkovací režim. Nechybí G-senzor pro uzamčení záběrů. Napájení je zajištěno přes superkondenzátor. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Zaznamenejte dění kolem svého auta

Duální autokamera TrueCam M7 GPS Dual vám zajistí větší klid při každé jízdě. Můžete se spolehnout na kvalitní záznamy, na kterých budou skvěle čitelné RZ ostatních vozidel v okolí. Obě kamery disponují citlivou optikou, jež zajistí skvělé záběry i za horších světelných podmínek, a i v noci. Přední kamera vytváří záznam v maximálním rozlišení FullHD 1920 x 1080 pixelů. Díky širokoúhlému objektivu s úhlem záběru 150° budou na záznamu patrné i okraje vozovky. Zadní kamera nahrává v HD rozlišení 1280 x 720 pixelů a její objektiv disponuje 130° úhlem záběru. Technologie WDR zajistí i ostré záběry při náhlém a prudkém osvětlení, které typicky nastává při výjezdech z tunelů či při míjení protijedoucích aut v noci. Veškeré záznamy lze ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB.

GPS lokalizace s databází rychlostních radarů

V minimalistickém držáku přední autokamery se ukrývá GPS modul, který zprostředkovává rychlé a přesné určování vaší aktuální polohy, kterou je možné zobrazovat přímo ve videozáznamech pro jednodušší identifikaci místa případné kolize. Součástí kamery je také databáze rychlostních radarů pro 36 zemí. Tato databáze obsahuje více než 40 tisíc míst a neustále se rozrůstá. GPS signál vám zajistí i pohodlnou kontrolu vaší rychlosti, kterou lze zobrazovat na 2" displeji kamery.

Pohlídá vaše auto i na parkovišti

Součástí systému kamer je i G-senzor, který snímá pohyby vašeho auta a v případě rozeznání náhlého pohybu či otřesu zahájí nahrávání. Nahrávání je možné pouze v případě, že kamera zůstane připojena ke zdroji napájení. Nouzové nahrávaní vám pomůže objasnit, kdo vám na parkovišti poškodil auto. Další funkcí G-senzoru je rozpoznání nárazu při dopravní nehodě, kdy dojde k automatickému uzamknutí příslušeného záznamu proti přepsání.

Jednoduché a komfortní používání

Součástí balení je potřebné příslušenství a kabeláž pro bezproblémovou instalaci celého systému do vašeho vozu. Uživatelské prostředí kamery je lokalizováno do českého jazyka a zároveň je intuitivní, takže si s nastavením poradí opravdu každý. Držáky na kamery se instalují přímo na sklo pomocí 3M nálepek, které je spolehlivě udrží na místě. Samotná kamera se do držáků uchycuje pomocí silných magnetů, takže je následná manipulace s nimi velmi rychlá a pohodlná.

Obsah balení: Autokamera TrueCam M7 GPS Dual, zadní kamera, magnetický GPS modul, magnetický držák s 3M nálepkou, adaptér do autozapalovače se dvěma USB výstupy, napájecí 3 m micro USB kabel, propojovací kabel zadní kamery, micro SD/USB adaptér k přenosu souborů do PC, datový USB kabel pro aktualizaci GPS modulu, náhradní 3M nálepka pro opětovné přilepení držáku na sklo (2x), 3M držák pro uchycení napájecího kabelu (5x), ochranný obal pro uschování a přenášení, nástroj na kabel, návod

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2 "
 • Wi-Fi Ne
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 2 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 150
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Truecam
Úhel záběru hl.kamery: 150
Počet kamer: 2

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 69 mm
Výška: 45 mm
Délka: 34 mm
Hmotnost: 64 g

Multimédia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: kamera, držáky, kabely, příslušenství

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 2 Mpx

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Fotoaparát

Fotorežim: Ano

Ostatní

Kód produktu: TRCM7GD

Všechny parametry

Recenze TrueCam M7 GPS Dual

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TrueCam M7 GPS Dual