TrueCam A7s GPS černá

 • Výprodej

Autokamera, Rozlišení: 3,6 Mpx, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 2304x1296 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,7", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 2 998 Kč

Sleva 9 % z předcházející ceny: 3 290 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

TrueCam A7S v elegantním černém provedení je autokamera nejvyšší třídy určena pro profesionály. Kamera natáčí v rozlišení Full HD až 1296 px (2304 × 1296 px) a videa zobrazuje na velkém LCD displeji. Samozřejmostí je GPS, G-senzor pro detekci pohybu nebo detekce rychlostních radarů. Kamera pořizuje dobrá a kvalitní videa i za zhoršených světelných podmínek. Kromě všeho nechybí asistenční systém LDWS, tedy lane departure warning system, který vás zvukově upozorní, kdykoli začnete neplánovaně vybočovat z jízdního pruhu. Úhel záběru je 130° a záznam je zaznamenáván při 30 FPS. Nechybí ani funkce jako tachometr, cyklické natáčení. Podpora SD karet až do 64 GB.

LCD displej a skvělá kvalita videa

Zaznamenaná videa si můžete prohlédnout na velkém 2,7" LCD displeji. Kamera zaznamenává video ve Full HD+ 2304 × 1296 px při 30 FPS. Ovládání je navíc srozumitelné a přehledné a celá kamera je v českém jazyce. Úhel záběru je 130° a kamera lze otáčet o 180°. Určitě oceníte i zabudovaná LED světla, s nimiž si kdykoli můžete posvítit a vše zdokumentovat i ve tmě.

GPS a další skvělé funkce

Kamera TrueCam A7S kromě všeho disponuje GPS. Se zabudovanou GPS a databází úsekových měření přesně víte, kde je dobré stáhnout plyn. Kamera vám dá včas hlasem vědět o více než 40 tisících radarů v 36 zemích. Samozřejmostí jsou i funkce jako tachometr, cyklické natáčení nebo G-senzor pro detekci pohybu. Kromě všeho nechybí asistenční systém LDWS, tedy lane departure warning system, který vás zvukově upozorní, kdykoli začnete neplánovaně vybočovat z jízdního pruhu.

Dobrá životnost

Díky superkondenzátorům a zabudované baterii v sobě TrueCam A7S kombinuje výhody obou řešení. Superondenzátor je v autokameře skvělý, protože mu nevadí extrémní rozdíly teplot, a v nejlepší kondici vydrží mnoho let. Musí být ale neustále připojen do napájení. Oproti tomu baterka v čase sice slábne, ale zajistí to, že můžete kameru vzít a natočit s ní video i mimo auto.

HDR video, noční režim a filtry

Kvalitní optika s vynikající světelností zaručí, že kamera bude natáčet kvalitně i v noci. Samozřejmostí je i HDR, funkce, díky které kamera lépe zvládá zhotovení velmi kontrastních záběrů. Ke kameře je možné dokoupit polarizační CPL filtr a UV filtr, díky kterým získáte ještě vyšší kvalitu záznamu. CLP filtr zajišťuje odstranění odlesků, odrazů světla a zbaví vás rušivého zobrazení čelního skla vozidla. UV filtr pak umí zabezpečit živost barev a tedy přirozenější záznam.

Obsah balení

 • Kamera do auta TrueCam A7s
 • GPS modul s detekcí radarů
 • Přísavný držák
 • Permanentní držák 3M DVR mount
 • Náhradní 3M samolepka
 • Autonabíječka
 • Micro USB kabel
 • Ochraný obal na kameru

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2304x1296
Rozlišení 3.6 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 130 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze TrueCam A7s GPS černá

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Marcela

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Velká spokojenost.
 • Zatím nic.

Velká spokojenost s cenou a kvalitou produktu.


David

9. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


Spokojenost