TP-Link Tapo L920-5 RGB LED pásek 5 m


LED pásek, Celkový výkon: 20,5 W, Napájení: 230 V, Druh patice: nemá, Barva světla: proměnná, Nastavitelná barva, Technologie smart ovládání: Wifi, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant. Více info


Cena 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Vytvořte si příjemné barevné osvětlení ve vaší domácnosti s chytrým LED páskem TP-Link Tapo L920-5, který můžete ovládat hlasem nebo mobilní aplikací.

Ponořte se do dynamických světelných efektů

Bavte se s nastavením více než 16 milionů zářivých barev a ovládáním samostatných barevných zón. Vytvořte si tu správnou atmosféru pro párty s přáteli, večerní kino nebo noční relaxaci.

Synchronizace s hudbou

Světelný pás Tapo L920-5 se synchronizuje s frekvencí a rytmem hudby. Vytvořte si světelné scény, které se mění podle vaší oblíbené hudby.

Plán a časovač

Vytvořte si plány zapnutí a vypnutí světelného pásku s jasem a barvou, jaká vám vyhovuje.

Flexibilní a odolné

Flexibilní a voděodolný světelný pás zajišťuje, že ho můžete umístit kdekoli. Špičková povrchová úprava chrání LED diody a usnadňuje jejich údržbu. Světelný pásek lze zkracovat na jakoukoli délku.

Připojení k Wi-Fi síti

Pásek jednoduše připojíte k domácí Wi-Fi síti. Všechna nastavení lze provést v mobilní aplikaci. Není potřeba žádný rozbočovač ani jiné vybavení.

Vyberte si ovládání, které vám vyhovuje

Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty můžete světelný pás ovládat jednoduše hlasem prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Siri od Applu. Preferujete raději mobilní aplikace? Stáhněte si aplikaci Tapo a využijte naplno všech inteligentních funkcí, které nabízí. Nebo propojte pásek se senzorem Tapo (není součástí balení), který automaticky aktivuje světlo a po krátké době jej vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 20.5 W
Druh patice nemá
Nastavitelný barevný tón Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link Tapo L920-5 RGB LED pásek 5 m

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi