Toshiba CAF X116XPL


Maximální hlučnost: 48 db, Smart (ovládání mobilem): Ne


Cena 10 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 104,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Čistička vzduchu Toshiba CAF X116XPL disponuje systémem filtrace Dual Max, která se skládá ze 3 fází eliminace škodlivých částic prostřednictvím 5 vrstev přesného True HEPA filtru. K dispozici máte na výběr ze 3 rychlostí. Sami si navolíte, jakou rychlostí by čistička vzduchu měla pracovat. K dispozici je také automatický režim, se kterým se nemusíte o nic starat. Výměnu filtru zvládne každý díky jednoduché konstrukci čističky vzduchu.

Toshiba CAF X116XPL

  • Ideální pro velké domy a byty
  • Výměna vzduchu 700 m³ za hodinu
  • Ultra tichý provoz
  • Odstraňuje alergeny
  • Přesný výpočet kvality vzduchu

Pro lidi, kteří trpí alergiemi

Čistička vzduchu Toshiba CAF X116XPL disponuje systémem filtrace Dual Max, která se skládá ze 3 fází eliminace škodlivých částic prostřednictvím 5 vrstev přesného True HEPA filtru. Tímto způsobem se efektivně zbavíte nejen plynů nebo roztočů, ale také odstraní i kouř nebo těžké plyny.

Pohodlná pracovní rychlost

K dispozici máte na výběr ze 3 rychlostí. Sami si navolíte, jakou rychlostí by čistička vzduchu měla pracovat. K dispozici je také automatický režim, se kterým se nemusíte o nic starat. Čistička také zaujme svým moderním a minimalistickým designem, který se hodí do každé současné domácnosti.

Pohodlná kolečka

Čistička vzduchu je vybavena praktickými kolečky. Díky nim ji můžete pohodlně přesouvat z místa na místo.

Indikátor výměny filtru

Máte pocit, že čistička nepracuje tak, jak by měla? Pak je ten nejideálnější čas na výměnu filtru. Díky praktickému okénku můžete rychle a jednoduše posoudit stav filtru. Výměnu filtru zvládne každý díky jednoduché konstrukci čističky vzduchu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 48 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Toshiba CAF X116XPL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno