TKG JK 1040


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: sklo, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí, Nastavitelná teplota, Podsvícení. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná skleněná konvice TKG JK1040 s modrým podsvícením nabízí objem 1,7 litrů. Její předností je možnost navolení teploty v rozmezí od 40 do 100 °C, což využijete zejména při vaření kvalitního zeleného čaje a kávy. Součástí je i praktická funkce KeepWarm, která udrží vodu v požadované teplotě. 360° kruhová základna zajistí dobrou ovladatelnost, skryté topné těleso zase delší životnost konvice a lepší údržbu. Na konvici nechybí ani přehledný indikátor úrovně vody. Široké tělo konvice umožní snadno vytáhnout a vyčistit sítko proti vodnímu kameni.

Skleněná konvice TKG JK1040

 • S nastavením teploty vypnutí
 • Praktický LED displej s nastavením teploty
 • Objem: 1,7 l 
 • Ukazatel hladiny vody
 • 360° otočný podstavec
 • Nádoba z bezpečnostního skla
 • Odnímatelný a omyvatelný filtr
 • Automatické vypnutí
 • Úložný prostor na kabel
 • Ochrana proti vaření na sucho
 • Příkon: 2 000 W

360° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí TKG JK1040 je opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou a skrytou topnou spirálou. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno před vodním kamenem. Další výhodou je, že konvici umíte otevřít pouhým stisknutím jednoho tlačítka, které je umístěno na horní části víka.

Termoregulace

Elegantní bezdrátová konvice s kapacitou 1,7 litru a výkonem 2 000 W s automatickým vypnutím a ochranou proti přehřátí je přesně to, co potřebujete. Disponuje LED displejem a digitálním nastavením teploty v rozmezí od 40 do 100 °C, s přepínáním již po 1 °C, což umožňuje připravit ty nejlepší čaje a kávy. Krásné podsvícení vody v konvici během vaření vám připraví vizuální zážitek.

Funkce KeepWarm

Konvice TKG JK1040 je také vybavena funkcí KeepWarm - udržování teploty. Horká voda z této konvice bude pro vás připravena kdykoliv. Jednoduše si vychutnejte dokonalý nápoj.

Opatření

Konvice je vybavena 2násobným bezpečnostním systémem. To vám zaručí, že se konvice po dovaření vody sama vypne a nechybí jí ani ochrana proti vaření bez vody. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, i sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál sklo
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ano
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TKG JK 1040

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi