Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO Alcantara (PC, PS3, PS4, PS4 Pro)

11 390 Kč ? 11 389 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 113,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volant s pedály Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO v černém provedení s oficiální licencí Ferrari kopíruje originální volant 599XX EVO. Disponuje technologii H. E. A. R. T. Hall Effect Accurate pro přesné snímání. 16bitové rozlišení volantu s 1080° úhlem otočení a průměrem 30 cm. Dvě sekvenční řadicí páky a zpětná vazba Force Feedback. Intenzivnější zážitek i díky třem nastavitelným kovovým pedálem T3PA. Odnímatelný volant má exkluzivní ručně šitý potah, stejně jako volanty Ferrari. Kompatibilní s PS4, PS3 a PC (Windows® 10/8/7/Vista/XP). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Skutečný závodník

Volant a pedály Thrustmaster T300 zaručí skvělou zábavu při hraní vašich oblíbených her. Při výrobě volantu se výrobci inspirovali skutečným volantem 599XX EVO, který přenesli v měřítku 8:10. Milovníci her si tak mohou vyzkoušet jaký je to pocit držet a ovládat téměř skutečný volant. S průměrem 30 cm a kvalitním přepracováním vypadá jako skutečný. Styl a eleganci mu dodává ručně šitý potah ušitý z materiálu Alcantara®, který se používá i na originálních volantech Ferrari. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Radost ovládat

Volant Thrustmaster T300 vám umožní užít si jízdu jako nikdy předtím. Kovová řídící deska obsahuje tlačítka pro snadné ovládání. Disponuje 6 akčními snadno přístupnými tlačítky, troj-polohovým otočným prepínačm s funkcí Push (v centrální poloze) a jeden směrový pad. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Nastavitelné pedály

Thrustmaster T300 nabízí kromě volantu i kvalitní kovové pedály přidávající na herní dynamice. Tři nastavitelné pedály s vysokou odolností a stabilitou pro snadné ovládání. Nastavte si vzdálenost, sklon či optimální výšku pedálů pro vaše pohodlí. Sada tří pedálů T3PA disponuje i kónickými kaučukovými brzdami s ultra progresivním odporem hlavně na konci brzdné dráhy. S nimi bude každé zabrzdění skvělé.

Bezkontaktní snímání

Při hraní jistě oceníte neuvěřitelnou přesnost snímání pohybů. Každý pohyb má pod kontrolou bezkontantaktné snímání, které pracuje s magnetickými senzory H.E.A.R.T (Hall Effect Accu Rate) s 16-bitovým rozlišením. Senzory spolu s technologií zajistí přesné snímání, které bude během používání stále stejné. Vy tak ucítíte každou jednu zatáčku, pneumatiky, dotočení kol nebo driftování. Force Feedback dokáže napodobit silové efekty, aby se k vám dostali přesné odezvy.

Kompatibilita

Sada Thrustmaster T300 je určena pro herní konzole PlayStation 3 a PS4. Rovněž je kompatibilní s počítačem a operačními systémem Windows® 10/8/7/Vista/XP). Kromě toho má vnitřní paměť využívající aktualizace firmware, abychom ste měli přístup k těm nejnovějším aktualizacím. Vyzkoušejte si jak se jezdí skutečným závodníkem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, Playstation 3, Playstation 4
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, Playstation 3, Playstation 4

Obsah balení

Obsah balení: Volant, pedal

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4160652

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO Alcantara (PC, PS3, PS4, PS4 Pro)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO Alcantara (PC, PS3, PS4, PS4 Pro)