Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO Alcantara (PC, PS3, PS4, PS4 Pro)


Volant, Pro zařízení: PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva. Více info


Cena 11 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Volant s pedály Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO v černém provedení s oficiální licencí Ferrari kopíruje originální volant 599XX EVO. Disponuje technologii H.E.A.R.T. Hall Effect Accurate pro přesné snímání. 16bitové rozlišení volantu s 1 080° úhlem otočení a průměrem 30 cm. Dvě sekvenční řadicí páky a zpětná vazba Force Feedback. Intenzivnější zážitek i díky třem nastavitelným kovovým pedálem T3PA. Odnímatelný volant má exkluzivní ručně šitý potah, stejně jako volanty Ferrari. Kompatibilní s PS4, PS3 a PC (Windows® 10/8/7/Vista/XP).

Skutečný závodník

Volant a pedály Thrustmaster T300 zaručí skvělou zábavu při hraní vašich oblíbených her. Při výrobě volantu se výrobci inspirovali skutečným volantem 599XX EVO, který přenesli v měřítku 8 : 10. Milovníci her si tak mohou vyzkoušet jaký je to pocit držet a ovládat téměř skutečný volant. S průměrem 30 cm a kvalitním propracováním vypadá jako skutečný. Styl a eleganci mu dodává ručně šitý potah ušitý z materiálu Alcantara®, který se používá i na originálních volantech Ferrari. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Radost ovládat

Volant Thrustmaster T300 vám umožní užít si jízdu jako nikdy předtím. Kovová řídicí deska obsahuje tlačítka pro snadné ovládání. Disponuje 6 akčními snadno přístupnými tlačítky, 3polohovým otočným prepínačm s funkcí Push (v centrální poloze) a jeden směrový pad. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Nastavitelné pedály

Thrustmaster T300 nabízí kromě volantu i kvalitní kovové pedály přidávající na herní dynamice. Tři nastavitelné pedály s vysokou odolností a stabilitou pro snadné ovládání. Nastavte si vzdálenost, sklon či optimální výšku pedálů pro vaše pohodlí. Sada tří pedálů T3PA disponuje i kónickými kaučukovými brzdami s ultra progresivním odporem hlavně na konci brzdné dráhy. S nimi bude každé zabrzdění skvělé.

Bezkontaktní snímání

Při hraní jistě oceníte neuvěřitelnou přesnost snímání pohybů. Každý pohyb má pod kontrolou bezkontantaktné snímání, které pracuje s magnetickými senzory H.E.A.R.T (Hall Effect Accu Rate) s 16bitovým rozlišením. Senzory spolu s technologií zajistí přesné snímání, které bude během používání stále stejné. Vy tak ucítíte každou jednu zatáčku, pneumatiky, dotočení kol nebo driftování. Force Feedback dokáže napodobit silové efekty, aby se k vám dostaly přesné odezvy.

Kompatibilita

Sada Thrustmaster T300 je určena pro herní konzole PlayStation 3 a PlayStation 4. Rovněž je kompatibilní s počítačem a operačními systémem Windows® 10/8/7/Vista/XP). Kromě toho má vnitřní paměť využívající aktualizace firmware, abyste měli přístup k těm nejnovějším aktualizacím. Vyzkoušejte si jak se jezdí jako skutečný závodník.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro zařízení PC, PlayStation 3, PlayStation 4
Pro operační systém Windows
Vibrační odezva Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO Alcantara (PC, PS3, PS4, PS4 Pro)

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

4. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Funguje parádně bez kompromisů.
  • Všichni jsou z něj nadšení.
  • Nic

Manžel i děti jsou nadšení. A to je nejvíc.