Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělá kontrola

Plynovou páku Thrustmaster Throttle jistě ocení všichni nadšenci simulace. Fanouškovi simulací nesmí v herním doupěti chybět. Reálné ovládání tak budete mít skoro na dosah. Tuhost páky si lze zoptimalizovat přesně podle vašich představ.

Systém posuvných kolejnic - Plynová páka

Toto sofistikované herní zařízení má unikátní systém posuvných kolejnic pro dokonale hladký skluz a vysokou přesnost polohy. Plynová páka má pohybový rozsah 80 mm. Je také vybavena 14 tlačítky a 5x osovým ovládáním.

Ergonomický design

3 odnímatelné součásti umožňují joysticku se dokonale přizpůsobit pravákům i levákům. Spirálová pružina v joysticku poskytuje plynulé napětí pro komfort při pohybu. Zatížená základna pro větší stabilitu a široká opěrka ruky zlepšují pohodlí při hře. Thrustmaster T.16000M FCS obsahuje 4 nezávislé osy joysticku, 16 akčních tlačítek, 12 na základně a 4 na joysticku a 1 osmicestný spínač. Navíc přepínač pro konfiguraci 12 tlačítek umístěných na základně poskytuje možnost přispůsobení.

Pedály Thrustmaster T.Flight Rudder

Thrustmaster T.Flight Rudder jsou pedály se systémem S.M.A.R.T. Systém čtyř posuvných kolejnic vyrobených z vysoce kvalitního průmyslového hliníku zaručujícího dokonale hladké řízení. Díky ergonomickému designu a opěrce na patu lze položit celou nohu na pedál. Velká základna a nakloněná konstrukce v sobě kombinují komfort se stabilitou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 422 mm
Výška: 274 mm
Hmotnosť: 2500 g

Obsah balení

Obsah balení: Uživatelská návod

Další vlastnosti

Pro zařízení: PC

Ostatní

Kód produktu: 2960782

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)