Tesla SlowCook S800 Deluxe


Pomalý hrnec, Maximální výkon: 250 W, Objem: 5,6 l, Počet programů: 1, Uchování teploty, Pomalé vaření, Časovač, Vestavěný displej, Vnitřní vrstva: keramika, Hmotnost: 5600. Více info


Věrnostní cena 1 899 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 90 Kč.

Cena 1 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pomalý hrnec Tesla SlowCook S800 o objemu 5,6 l vám připraví zdravé a zároveň chutné jídlo. Nabízí chytré funkce, jako odložený start nebo udržování teploty po dokončení vaření. Disponuje LCD digitálním displejem s modrým podsvícením a umožňuje snadnou obsluhu.

Pomalý hrnec Tesla SlowCook S800

  • Objem: 5,6 l
  • Ideální objem pro 7 a více osob
  • Velmi snadné použití
  • Možnost nastavení nízké nebo vysoké teploty vaření
  • Po dokončení vaření se automaticky přepne do režimu "Udržování teploty"
  • Opožděný start
  • Vnitřní hrnec lze použít v troubě
  • Nastavitelná doba vaření od 30 minut do 24 hodin
  • Elegantní design z nerezové oceli
  • Vnitřní hrnec a víko lze mýt v myčce nádobí

Vaří za vás

S vařičem Tesla SlowCook S700 můžete připravovat zdravá a chutná jídla, aniž byste museli trávit hodiny v kuchyni. Pomalý hrnec vaří sám bez pomoci. Stačí vložit všechny ingredience, nastavit teplotu a dobu vaření a vařič se postará o zbytek.

Chutné maso, polévky a sladké dezerty

Při pomalém vaření se zachovává výživová hodnota potravin a potraviny jsou plné vitamínů a minerálů. V pomalém hrnci se nejlépe připravuje maso. Budete překvapeni, jak křehké a šťavnaté bude na konci vaření. Pomalý hrnec je však vhodný i pro přípravu polévek, omáček nebo sladkých dezertů.

Udržování teploty

Pomalý hrnec Tesla můžete používat jak pro každodenní vaření, tak pro speciální akce nebo narozeninové oslavy. Díky funkci udržování teploty můžete jídlo připravovat a podávat teplé po celou dobu oslavy bez ohřívání nebo míchání.

3 režimy

Obsluha pomalého hrnce je velmi jednoduchá. Dva režimy - nízká a vysoká teplota - upravují teplotu vaření a třetí režim slouží k udržování teploty hotového pokrmu. Vaření nastavíte na velkém digitálním LCD displeji s modrým podsvícením, na kterém se zobrazuje také čas zbývající do konce přípravy pokrmu.

Naplánujte si vaření

Funkce digitálního časovače umožňuje naplánovat vaření dopředu, aby bylo jídlo uvařeno a připraveno k servírování, kdykoli potřebujete. Jakmile doba vaření dosáhne nastavené doby, vařič se automaticky přepne do režimu udržování teploty.

Odložený start

Velkou výhodou je také funkce odloženého startu. Do hrnce dáte všechny ingredience, nastavíte, kde se má hrnec zapnout, a pak už na vaření nemusíte myslet. Na displeji však vidíte, kolik času do konce vaření zbývá.

Vhodný i pro pečení

Vnitřní vyjímatelnou nádobu můžete bezpečně použít například i v troubě při pečení. Maximální nastavená teplota v troubě však nesmí překročit 180 °C.

Elegantní design z nerezové oceli

Pomalý hrnec Tesla SlowCook S700 s elegantním nerezovým designem v kombinaci se skleněným víkem bude příjemným doplňkem vaší kuchyně, ať už v moderním nebo klasickém stylu.

Snadné čištění

Vyjímatelný vnitřní hrnec o objemu 5,6 l a poklici z tvrzeného skla můžete mýt v myčce nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva stříbrná
Smart Ne
Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Počet programů 1
Objem 5.6 L
Maximální výkon 250 W
Vnitřní vrstva keramika
Uchování teploty Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tesla SlowCook S800 Deluxe

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi