Tesla Smart Camera Baby B500


Dětská chůvička s kamerou, Smart ovládání mobilem, Varování umístění mimo dosah, Noční režim, Automatická volba kanálů, Noční světlo, Indikace stavu nabití, LED kontrolka napájení, Hmotnost: 240 g. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Monitorovací kamera Tesla Smart Camera Baby B500 je vybavena senzory pro zvuk, pohyb, teplotu a vlhkost. Díky praktickému klipu ji můžete umístit kdekoli. Propojení s aplikací Tesla Smart vám přináší celou řadu chytrých funkcí, S uspáváním vám pomůže zapnutí jemné ukolébavky nebo uklidňujícího nočního světla.

Dětská video chůvička Tesla Smart Camera Baby B500

  • Praktický klip a flexibilní rameno pro manuální polohování
  • Detekce zvuku, pohybu, teploty a vlhkosti
  • Noční světlo
  • Obousměrná audio komunikace
  • Aplikace Tesla Smart v češtině

Chytrá chůvička

Bezchybný dohled nad svými dětmi je klíčový jak ve dne, tak v noci. Skvělým pomocníkem v tomto ohledu je inteligentní kamera Tesla Smart Camera Baby B500 s vysokým rozlišením a senzory pro zvuk, pohyb, teplotu a vlhkost. Díky propojení s aplikací Tesla Smart můžete kameru snadno ovládat přímo ze svého mobilního zařízení. Kameru lze díky praktickému klipu umístit téměř libovolně, a navíc ji můžete díky vestavěné baterii až na hodinu odpojit od adaptéru a přenést na libovolné místo (v dosahu WiFi).

Intuitivní ovládání

Vaše děti budete moci sledovat v rozlišení 2K s širokoúhlým objektivem, který zajišťuje perfektní dohled. Kamera disponuje inteligentní detekcí pohybu a zvuku pro včasné varování před nenadálými situacemi. Ovládání kamery je intuitivní a prostřednictvím mobilní aplikace máte 100% přehled. Kamera umí odesílat notifikace, které si můžete nastavit na míru. Díky vestavěné baterii nejste dočasně závislí na dosahu napájecího adaptéru. 

Funkce, které oceníte

Pro kameru B500 nejsou špatné světelné podmínky žádný problém. Díky infračervenému přísvitu vidí jasně i za úplné tmy a záznam podá detailně až na vzdálenost 10 metrů. Senzory teploty a vlhkosti upozorní, pokud podmínky v dětském pokoji přestanou být ideální. Jejich rozsah si můžete libovolně nastavit. S uspáváním vám navíc pomůže puštěním ukolébavky nebo zapnutím uklidňujícího nočního světla. Noční světlo pomůže děťátku usnout a rodičům při nočním krmení nebo přebalování.

Aplikace Tesla Smart

Propojení s aplikací Tesla Smart přináší celou řadu chytrých funkcí, možností ovládání nebo nastavení notifikací. Aplikace je dostupná v češtině pro operační systémy iOS i Android. Ovládání si tak snadno osvojí i ten, kdo dítě zrovna přišel pohlídat. Záznam může kamera uložit na SD kartu nebo na cloud. 

Smart domácnost

Kamera B500 je ještě užitečnější při napojení na chytrou domácnost. Díky aplikaci Tesla Smart ji můžete použít pro automatizace domácích procesů. Například pro spouštění zvlhčovače při nadměrné vlhkosti, nebo jen pro oznámení, že je třeba otevřít nebo zavřít okno. Kamera spolupracuje se všemi chytrými produkty Tesla jako jsou třeba termostatické hlavice nebo čističky vzduchu. Vstupte do světa chytré domácnosti, která šetří váš čas a poskytuje jistotu fungujícího domova.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Varování umíst.mimo dosah Ano
Kontrolky úrovně zvuku Ne
Automat.volba kanálů Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tesla Smart Camera Baby B500

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi