Tefal P2584301 Secure Trendy


Tlakový hrnec, Celkový čistý objem: 10 l, Vhodný na indukci, Materiál hrnce: antikorová oceľ, Hmotnost: 4580 g. Více info


Cena 2 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 29 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Tefal P2584301 je sada tlakových hrnců s celkovým čistým objemem 10 l. Tento model je vhodný pro použití na indukčních varných deskách. Barva hrnců je stříbrná. Jedná se o praktického kuchyňského pomocníka pro rychlejší a efektivnější vaření.

Sada tlakových hrnců Tefal P2584301 Secure Trend

  • Sada dvou tlakových hrnců o objemu 4 a 6 litrů.
  • Objem 4 l pro 2 až 4 osoby, objem 6 l pro 4 až 6 osob
  • Díky poklici tlakového hrnce můžete připravit jídlo za poloviční dobu (ve srovnání se standardním hrncem na dušení Tefal).
  • 2 programy vaření: zeleninový program pro zachování živin a masový program pro rychlejší přípravu masa
  • 5bodový bezpečnostní systém: ovládací ventil, bezpečnostní ventil, bezpečnostní těsnění, zvukové cvaknutí při zavření a funkce uzamčení
  • Zkonstruován tak, aby vydržel, s 10letou zárukou na hrnec
  • Plně kompatibilní se všemi typy ohřevu včetně indukce
  • Tlakový hrnec lze mýt v myčce nádobí (kromě poklice) pro snadné mytí

Rychlý a moderní tlakový hrnec Tefal

Tlakové vaření je jedním z tradičních způsobů rychlé přípravy jídla. Tlakový hrnec Secure Trendy od společnosti Tefal připraví jídlo až dvakrát rychleji než při použití klasického tlakového hrnce Tefal. Pro maximální bezpečnost při používání je hrnec vybaven pětistupňovým bezpečnostním systémem. Hrnec je kompatibilní se všemi zdroji ohřevu včetně indukce. Součástí balení jsou 2 hrnce o objemu 4 a 6 litrů - 4 litry jsou ideální pro přípravu pokrmů pro 2 až 4 osoby, 6 litrů je ideální pro 4 až 6 osob.

2 programy vaření

Vařič je vybaven 2 volitelnými programy vaření pro optimalizaci teploty vaření a zachování živin. Program pro maso umožňuje velmi rychlé vaření, program pro zeleninu je šetrnější a zachovává až 80 % vitaminu C ve srovnání s běžným gulášovým hrncem Tefal.

Pětistupňový bezpečnostní systém

Bezpečnost je na prvním místě, proto je hrnec vybaven vícestupňovým bezpečnostním systémem. Pokud není poklice správně nasazena nebo zavřena, nedojde k vytvoření tlaku. Tlak je regulován ventilem, pokud by došlo k jeho ucpání, bezpečnostní ventil uvolní přebytečnou páru.Pokud by bezpečnostní ventil selhal, dojde k deformaci těsnění, čímž se vytvoří prostor pro únik páry. V neposlední řadě, pro maximální bezpečnost, nelze otevřít víko, pokud je hrnec stále pod tlakem.

Kontrola průběhu vaření

V případě potřeby můžete kdykoli během vaření zcela bezpečně vypustit část páry, stačí nastavit ovládací panel do polohy pro uvolnění páry.

Snadné použití

Díky velmi snadno nasaditelné polici a dlouhé rukojeti je používání tlakového hrnce velmi jednoduché a pohodlné.

Možnost opravy za rozumnou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, je polovina skladu vyhrazena pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 10 L
Vhodný na indukci Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal P2584301 Secure Trendy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi