Tefal L7630632 Ingenio Unlimited 28 cm


Pánev, Typ pánve: klasická, Průměr pánve: 28 cm, Typ ohřevu: plyn, indukce, sklokeramika, elektřina, Materiál pánve: hliník, Nepřilnavý povrch, Vhodné do myčky, Vhodné do trouby: Ano", Indikátor teploty, Odnímatelná rukojeť, Hmotnost: 1096 g. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pánev Tefal L7630632 Ingenio Unlimited s průměrem 28 cm se zcela novým nepřilnavým povrchem Titanium Anti-Scratch 6X a úpravou proti poškrábání.

Pánev Tefal L7630632 Ingenio Unlimited 28 cm

  • Titanový nepřilnavý povrch Anti-Scratch 6X
  • 100% bezpečný nepřilnavý povrch
  • Technologie Thermo-Signal™
  • Thermo-Fusion™
  • Plně kompatibilní se všemi typy varných desek

Titanový nepřilnavý povrch Anti-Scratch 6X

Pánev Tefal L7630632 Ingenio Unlimited s průměrem 28 cm má vysoce kvalitní povrch Tefal s obsahem titanu. Má vynikající nepřilnavé vlastnosti a zajišťuje snadné mytí a vaření, které zachovává živiny a chuť surovin. Titanium Anti-Scratch 6X vydrží až 6× déle ve srovnání se standardním povrchem Tefal. Pánev je plně kompatibilní se všemi typy varných desek.

Technologie Thermo-Signal™

Jakmile pánev Tefal L7630632 Ingenio Unlimited 28 cm dosáhne ideální teploty, indikátor Thermo-Spot® zčervená. Tato funkce zaručuje dokonalou strukturu, barvu a vůni a umožňuje tak připravovat lahodné pokrmy.

Thermo-Fusion™

Mimořádně velká plocha v kombinaci se silným dnem Thermo-Fusion™+ zaručuje rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla pro dokonale připravené pokrmy.

100% bezpečný

V rámci našeho závazku dodržovat nekompromisní bezpečnostní normy neobsahují naše nepřilnavé povrchy určené pro styk s potravinami PFOA, olovo a kadmium. Testy byly provedeny externími nezávislými laboratořemi s přísnějšími kontrolami, než vyžadují současné předpisy pro styk s potravinami.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ pánve klasická
Typ ohřevu plyn, elektřina, sklokeramika, indukce
Průměr pánve 28 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal L7630632 Ingenio Unlimited 28 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi